Hoşgeldiniz  

FETHİYELİ GALATASARAYLILARDAN ZİYARET

Erkan Ilik | 07 Nisan 2021 | Güncel, gundem, Spor A- A+

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanı Emrecan Arıkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Dündar, Selahattin Aydemir ve Ümit Gürsoy ile birlikte Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı ziyaret etti.

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emre  Can Arıkan “Bugün İsmail Müdürümüzü ziyaret etmek istedik. Bu pandemi döneminde bütün sıkıntıların ve yorgunlukların giderildiği keyifli bir sohbet oldu. Fethiye’de Galatasaraylılar olarak bir araya geldik. Bolca Galatasaray’dan konuşup kendisine 48 numaralı ismi yazılı Galatasaray formasını hediye ettik. İlerleyen zamanlarda maçlar seyirciye açıldığı zaman hep birlikte maç izleme kararı aldık. Bizi misafir ettiği için müdürümüze çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.” Dedi.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan “Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanı Emrecan Arıkan, yönetim kurulu üyeleri Salih Dündar, Selahattin Aydemir ve Ümit Gürsoy’a ziyaretlerinden dolayı ve hediyeleri için çok teşekkür ederim. Hepsi bir arada olduğumuz tanıdığımız arkadaşlarımız. Ziyaretleri beni son derece memnun etti. İlerleyen zamanlarda tekrar görüşmek üzere” dedi.

684 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle