Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Dükkan Senin ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor

Erkan Ilik | 12 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Siyaset, siyasi A- A+

Fethiye Belediyesi’nin yardımlaşma eli Dükkan Senin Mağazası’nda, 2021 yılının ilk üç ayında 184 aileye kıyafet ve eşya yardımı yapıldığı bildirildi. Günlükbaşı’nda, Silkar İlköğretim Okulu’nun hemen yan kısmında bulunan Dükkan Senin mağazası, alan el ile veren eli bir araya getirmeye devam ediyor.

Fethiye Belediyesi hayırseverlerin mağazaya bıraktığı kullanılabilir temiz eşyaları, tekrar dezenfekte ederek yardımseverlere ulaştırıyor. Pandemi süreci de dikkate alınarak vatandaşlara kıyafet ve eşya yardımları ulaşıyor. Şimdiye kadar 269 hayırseverlerden gelen kıyafetler, gerekli temizlik ve dezenfekte işlemlerin ardından Dükkan Senin Mağazası’nda sergileniyor. Aynı zamanda 56 hayırsever vatandaşımız da kullanılabilir eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Dükkan Senin mağazasına bıraktı. Fethiye Belediyesi Dükkan Senin Mağazası ekipleri ise, talepler doğrultusunda 52 ihtiyaç sahibi aileye ev eşyası yardımı yaptı.

 

 

 

 

 

4035 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5375
EURO 10,1299
BIST 11,9216
ALTIN 495,41

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle