Hoşgeldiniz  

“DOĞRU PARTİ” TÜRKİYE TURUNDA

Erkan Ilik | 05 Mart 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

Türkiye’nin eski Cumhurbaşkanlarından Merhum Süleyman Demirel döneminde; Doğru Yol Partisi’nde milletvekili ve bakanlık yapan Rıfat Serdaroğlu’nun kurmuş olduğu Doğru Parti Fethiye’de de çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye turuna çıkan Doğru Parti Genel Başkan baş danışmanı Bülent Köseoğlu; Fethiye’ye gelerek Doğru Parti  İlçe Başkanlığını ziyaret etti.  Doğru Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Hakan Köseoğlu, Fethiye Doğru Partisi Fethiye İlçe Başkanı Nurgül Demirezen’i ziyaret ederek; Fethiye’deki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Fethiye’de Cuma Pazarında üreticilerin ve tüketicilerin dert ve isteklerini de dinleyen Doğru Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Hakan Köseoğlu ve beraberindekiler Doğru Partinin Türkiye’nin sorunlarını çözecek parti olduğunu ifade ettiler.

“TÜRKİYE TURUNDAYIZ”

Doğru Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Hakan Köseoğlu, Fethiye Doğru Partisi Fethiye İlçe Başkanı Nurgül Demirezen ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye’de Cuma günleri kurulan üretici pazarında satış yapan üreticiler ve alışveriş yapan vatandaşların dert ve isteklerini dinlediler. Doğru Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Hakan Köseoğlu parti ilçe binasında yaptığı açıklamada, “Çoban ateşi hareketinden beri Sayın Genel Başkanımız Rıfat Serdaroğlu ile birlikte Türkiye turundayız. Muğla’da dahil olmak üzere 33 gündür, 22 ilimizde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde belirliyoruz” dedi.

“ERKEN SEÇİM OLACAKTIR”

Doğru Partisi Genel Başkan Baş Danışmanı Hakan Köseoğlu, “26 Ağustos 2020 tarihinde Doğru Parti olarak, iç işleri bakanlığına evraklarımızı teslim ederek partimizin kuruluşunu yapmış bulunmaktayız. Çoban ateşi hareketinden beri Sayın Genel Başkanımız Rıfat Serdaroğlu ile birlikte Türkiye turundayız. Bu süreçte tüm Türkiye’yi köşe bucak gezdik. Özellikle pandemi sürecinde ülkemiz çok zor günlerden geçiyor. Ekonomimizin büyüdüğü söyleniyor ama ekonomimiz tamamen bitmiş durumda. Ülke ekonomisi iflasa doğru gidiyor. Ekonomi harici ülkenin en büyük sorunu Suriyeli sorunu… Ülkenin yapısına büyük darbe vurdu. Partiler yanlış politikalar yüzünden gücünü kaybetti. Mutlaka erken seçim olacaktır. Bizde çalışmalarımıza parti olarak hazırladığımız otobüs ile yaklaşık 33 gündür, 22 şehrimizi mahallesine kadar dolaştık. Vatandaşlarımızla sohbet ederek, dertlerini dinliyoruz. Her şehrin derdi bir değil. Fethiye’nin derdi ile Muğla’nın, Muğla’nın derdi ile İzmir’in derdi farklı. Bizde bu doğrultuda her şehre özel çalışmalar hazırlıyoruz. Düzenimizi buna göre kurduk. Altyapı çalışmamız tamamen bitti. Çalışmalarımıza son gaz devam edeceğiz” dedi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

649 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle