Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

CHP Muğla İl Gençlik Kolları Görev Dağılımı Yaptı

Erkan Ilik | 14 Temmuz 2020 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

CHP Muğla İl Gençlik Kolları Görev Dağılımı Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Gençlik Kolları kongre sonrasında ilk yönetim kurulu toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi. Toplantıda CHP Fethiye Gençlik Kolları’ndan Mehmet Tolga Atlı ve Bekir Adıgüzel de yönetimde yer aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, parti içinde belirlenen görev dağılımları hakkında bilgi verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, “Kongre sonrasında ilk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda oybirliği ile alınan karar doğrultusunda; İl Sekreteri Merve Oktay, İl Saymanı Bekir Adıgüzel ve İl Eğitim Sekreteri Nail Kabak oldu.

Önceki gün yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında CHP Muğla Gençlik Kollarının görev dağılımı şu şekilde oluştu: Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu İl Bşk Yardımcıları Azat Öztürk, Mehmet Zabir, Cem Pırnaz; Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Çağatay Değirmenci; Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Nurten Burçin Aslan Perçin; İletişim ve Bilişimden Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Muzaffer Cantekin; STKlardan Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Melike İskender Çolak; Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Cansu Gündoğan; Eylem ve Etkinlikten Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Nazım Sardoğan; Ar – Ge Çalışmalarından Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Özge Deveci; Sanatsal ve Sportif Faaliyetlerden Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Sabahattin Güven; Üniversite ve Lise Komisyonlarından Sorumlu İl Bşk Yardımcıları Ahmet Can Karhan, Yusufcan Yoldaş Kaya Kent; Çevre Hareketlerinden Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Tolga Atlı; İşçi ve Haklarından Sorumlu İl Bşk Yardımcısı Sabahattin Alır Olarak Belirlendi.

 

 

 

 

2572 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle