Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

BAŞARILI POLİSLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Erkan Ilik | 09 Nisan 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

Türk Polis Teşkilatının 176’ncı yıl dönümü dolayısıyla Fethiye Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen törende 30 polise Kaymakam Eyüp Fırat tarafından başarı belgesi verildi.

10 Nisan Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ve Fethiye Polisevi Müdürü Sevil Zeren beraberinde ilçe emniyet müdürlüğünde görevli komiser ve amirler ile birlikte Kaymakam Eyüp Fırat’ı ziyaret etti. Ziyarette 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı personelleri, düzenlenen törenle “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

Fethiye Kaymakamlığı toplantı salonunda  düzenlenen ödül törenine, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Fethiye Polisevi Müdürü Sevil Zeren, Fethiye İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Serpil Çalışkan ile birlikte  “Başarı Belgesi” almaya hak kazanan polis memurları katıldı.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğünde çalışan tüm  personelin görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını ifade eden Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Kahraman Türk Polisimizin kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Milletimizin başından badire eksik olmuyor. Bu durumlarda polis teşkilatımızın önemi hepimiz tarafından bir kez daha anlaşılıyor. Bu süreçte başta şehit olmuş, bu mesleğin büyüklerine, bu mesleğin kurulduğu günden bu tarafa şahadet şerbetini içmiş bütün kardeşlerimize rahmet diliyorum. Bu mesleğin çilesini çekmiş bu necip milletin değerlerini yüceltme adına bu mesleğe gönül vermiş tüm polislerimize, amirlerimize ve müdürlerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi. Haber Foto/Hakan AYKIRI

 

416 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle