Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

BABADAĞ’DA İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Erkan Ilik | 02 Temmuz 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Siyaset A- A+

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Muğla İl Başkanı Kadem Mete, teleferik ile Babadağ’a çıkarak incelemelerde bulundu. Teleferik Merkezinin turizm sektörüne çok büyük katkıda bulunduğunu belirten Kadem Mete, “Dünyaca ünlü paraşüt merkezi Babadağ’a çıkıp inmek teleferik sayesinde artık çok kolay olmuş” dedi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, dünyaca ünlü paraşüt merkezi Babadağ’a teleferik ile Babadağ’a çıkarak, Babadağ  Kırtur Teleferik Merkezi Genel Müdürü Cengiz Koçak’tan bilgiler edindi. İl Başkanı Kadem Mete’ye ziyaretinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, AK Parti Muğla Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan, AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

Teleferik sistemine Ölüdeniz Mahallesi sıfır noktasından binerek ilk olarak Babadağ 1200 pistine çıkan ve orada incelemelerde bulunan AK Partili heyet, daha sonra yine teleferik sistemi ile 1700 pistine çıktılar ve Babadağ  Kırtur Teleferik Merkezi Genel Müdürü Cengiz Koçak’tan teleferik merkezi hakkında ve uçuş pisti hakkında bilgiler edindiler.

Babadağ paraşüt merkezinin Dünyaca ünlü bir paraşüt uçuş merkezi olduğunu belirten AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, “4 yıldır inşaatı süren ve bu yıl tamamlanarak halka hizmet vermeye başlayan Babadağ Teleferik Merkezinde incelemelerde bulunduk. Gayet güzel bir tesis olmuş. Bu tesis Fethiye, Muğla ve ülke turizmine çok ciddi anlamda katkıda bulunacaktır. Bu anlamda bu tesisin yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

447 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle