Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Avcılar Hurdacı – Hurdacı Birliği Metal Sanayi

Editor Erkan | 06 Eylül 2022 | Genel, Güncel A- A+

Avcılar Hurdacı – Hurdacı Birliği Metal Sanayi

 

Avcılar hurdacı, hurda malzeme ve eşyaları alarak bunların geri dönüşümünü sağlamaktadır. Hurdacılık sektörü, oldukça gelişmiş bir sektördür. Avcılar hurdacılık faaliyetleri, kapsamlı olarak bilinmese de aslına çok geniş bir çalışma alanına sahiptir. Çevreciliğe oldukça büyük katkısı olan Avcılar Hurdacı olarak; kullanmadığınız ve elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı, bozulan ve yerine yenisini almak istediğiniz eşyalarınızı nakit karşılığında sizlerden teslim almaktayız. Hurda eşyalarınızı elden çıkarmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Sizlere 7/24 kapıdan hizmet temin eden Avcılar hurdacı olarak, müşteri memnuniyetini sağlamak için uğraş vermekteyiz. Teslim aldığımız 2. El hurda eşyalar; bakır, demir, kobalt, plastik, alüminyum, çinko, krom, nikel vs. olmak üzere daha birçok farklı maddeden meydana gelen ürünler olabilir. Her türlü maddeyi değerlendiriyor, geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Avcılar hurdacı, her daim sizler için kapıdan hurda alımı yapmaktadır. Avcılar hurdacı olarak bizler, gece-gündüz demeden günün herhangi bir anında bizleri aradığınızda 15 dakikaya kapınızdayız. Herhangi hurda ve 2. El eşyanızı sizlerden teslim almaktayız. Küçük veya büyük, herhangi bir maddeden üretilmiş olan eşyalarınızın hepsi bizler için kıymetlidir. Her türlü hurdayı değerlendirerek geri dönüşümü gerçekleştirerek, enerji tasarrufu sağlamak ve ekonomiyi canlandırmak adına ürünleri yeniden farksız şekilde piyasaya sunmaktayız.

Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Hurda çeşitlerinin bazılarını ayrıntılı olarak inceleyelim.

Bakır Hurda: Bakır hurda için, piyasada en çok tercih edilen hurda türü demek yanlış olmaz. Bakır, iletken oluşuyla hurdacıların dikkatini çeken bir maddedir.  Bu sebeple demir, alüminyum, krom gibi maddelere oranla daha fazla ön planda olan bir hurda çeşididir.

Alüminyum Hurda: Bakıra oranla daha maliyetlidir diyebiliriz. Yine de popülerliğini kaybetmemiş bir hurdadır.

Demir Hurda: Bakır gibi oldukça önem taşıyan bir hurda çeşidi olan demir, inşaatlarda oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca araç yapımında da kullanılan bir madde olan demirin, oldukça yaygın bir kullanım alanı vardır. Bu sebeple hurdacılar için oldukça önemli bir hurdadır.

Krom Hurda: Krom, sanayi alanında oldukça kullanılan bir malzemedir. Otomotiv, banyo ve mutfak gibi alanların yapımı esnasında da kullanılmaktadır. Bu sebeple oldukça değerli bir hurda maddesidir. Ayrıca paslanmaz çelik yapımında kullanılan bir maddenin üretimi sırasında da kullanılmaktadır.

Çinko Hurda: Çinko, çatı yapımında kullanılan değerli bir maddedir. Piyasada değerli kabul edilen çinko, sanayi alanında otomobil döküm ve levhalarında da oldukça kullanılmaktadır.

Kablo Hurda: Kablo, artık her alanda kullanılır hale gelmiş olan bir maddedir. Elektrik aktarımının sağlanması açısından işlevi olan kablo; evlerde, iş yerlerinde, sokaklarda vb. yerlerde büyük bir görev üstlenmektedir. Bu sebeple hurdacılar için de önem arz etmektedir.

Avcılar Hurdacı, her daim müşteri memnuniyetini gözeterek hareket etmektedir. Bu sebeple hurda fiyatları konusunda da müşteriyi asla mağdur etmemekte, her daim müşterisinin yüzünü güldürmektedir. Hurda fiyatları, hurdanın yapıldığı maddeye göre değişmekte ve her gün hurda fiyatları güncellenmektedir. Avcılar Hurdacı olarak güncel piyasa fiyatlarını takip ederek, en yüksek piyasa fiyatını baz alarak çalışmaktayız.

Detaylı bilgiye https://hurdacilarbirligi.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle