Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Avcılar Derneği’nde Yörük Güven Tazeledi

Erkan Ilik | 13 Nisan 2014 | Güncel A- A+

 

Fethiye Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. 750 civarında üyesi bulunan derneğin kongresine katılımda yüksek olurken, mevcut başkan Ali Yörük üyeler tarafından takdir edildi. Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen kongre de yeni yönetim asil üyeliklerine Ali Yörük, Mehmet Arslan, Mehmet Koca, Ergün Vesekçi, Ahmet Yaşar Erçetin, Ertan Yılmaz, Hüsamettin Aykırı, Suat Saygın, Cevdet Köse, denetim Kurulu asil üyeliklerine Namık Kemal Çiftçi, Yaşar Bildirici ve Osman Boyacı seçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Ali Yörük ve yönetim kurulu üyelerinin bugüne kadar gerçekleştirdikleri faaliyetlerden övgüyle bahseden dernek üyeleri bundan sonraki süreçte de desteklerini sürdüreceklerini kaydettiler. Fethiye Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Yörük kongre de yaptığı konuşmada trap atış sahası ile ilgili olarak çalışmaların devam ettiğini çok yakında bu tesis ile ilgili olarak mutlu sona ulaşacaklarını belirtti.

Ali Boğa’ya Özel Teşekkür

Yörük kongrede yaptığı konuşmada Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa’ya da ayrı bir parantez açarak, “milletvekilimiz bugün kadar her türlü projede bizlere destek verdi. Trap atış poligonlarının da bu noktaya gelmesinde gece gündüz bizlerle birlikte çalıştı projeyi yakında takip etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

Üyelerden Dedikodulara Çok Sert Tepki

Fethiye Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği’nin Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen kongresinde üyeler çok sert ifadeler ile aslı astarı olmadık konuşmalar yaptıklarını iddia ettikleri bazı üyelere, “kongrede gelip konuşmalarını beklerdik kahve köşelerin, market diplerinde bir araya gelerek derneği zedeleyecek dedikodu yapanları biliyoruz. Bunlar hoş şeyler değil, Türkiye genelinde en iyi dernek bizim derneğimiz bunları biz söylemiyoruz devletin kurumları, bakanlıklar söylüyor” derken, dernek başkanı Ali Yörük yönetim olarak bu tür söylentilere kulak asmadıklarını kendilerini koydukları hedeflerin olduğunu bunu gerçekleştirmek için gayret sarf edeceklerini kaydetti. Yörük, neden kendimize ait bir dernek binamız olmasın, tesisimiz olmasın kongrelerin yapıldığı, yarışmaların düzenlendiği, geniş kapsamlı bir tesis biz bunlar için çalışıyoruz, hedeflerimiz bunlar bunu da gerçekleştirecek birlik beraberliğimiz mevcut.”dedi. Konuşmaların ardından seçim geçildi.(FG)

IMG_0984_640x427 IMG_1019_640x427 IMG_1022_640x427 IMG_1036_640x427 IMG_1041_640x427 IMG_1067_640x427 IMG_1079_640x427

900 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle