Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Ataol Behramoğlu Likya Kültür Sanat Günleri’nde Sevenleriyle Buluşacak

Erkan Ilik | 01 Ekim 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen Likya Kültür Sanat Günleri, kapılarını edebiyatseverlere açtı. Kitapları, yazarları ve okurları edebiyat üzerinden bir araya getiren etkinliklerin ikinci gününde Ataol Behramoğlu ve Mehtap Meral, ‘Şiir ve İnsan’ konulu söyleşi eşliğinde okurlarıyla buluşacak.

Söyleşiler, imza etkinlikleri ve kitap satışları ile kitapseverleri buluşturan Likya Kültür Sanat Günleri, 28 Eylül Salı günü başladı. Fethiye Beşkaza Meydanı’nda gerçekleşen etkinliklerde pek çok gazeteci, yazar, şair, siyaset bilimci konuklar yer alıyor. Etkinliklerin ikinci gününde ise sevilen şair Ataol Behramoğlu konuk olacak. Behramoğlu, ’’Şiir ve İnsan ‘Yaşadıklarımdan Öğrendiğim Bir Şey Var” başlıklı söyleşiyle 1 Ekim Cuma günü saat 20.00’de sevenleriyle buluşarak söyleşinin bitiminde kitaplarını imzalayacak. Söyleşinin moderatörlüğünü Mehtap Meral üstlenecek.

Behramoğlu, söyleşi sırasında sevilen şiirlerini de katılımcılara seslendirecek. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek söyleşinin ardından ünlü şair okurlarıyla birlikte Beşkaza Meydanı’nda bulunan kitap stantlarına doğru yol alarak imza etkinliğini gerçekleştirecek.

Yurttaşların keyifli dakikalar eşliğinde ünlü yazarlarla bir araya gelme fırsatı yakaladığı Likya Kültür Sanat Günleri, 10 Ekim Pazar gününe dek sürecek.

243 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle