Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

AK Parti Sahaya İniyor

Erkan Ilik | 04 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Mugla A- A+

AK Parti Sahaya İniyor

Ak Parti Muğla İl Başkanlığı, il teşkilat başkanlığı koordinasyonunda 13 ilçede birden yeni bir saha çalışmasına start verdi. Bu bağlamda öncelikle Muğla genelinde ilk aşamada 3.000 aile ziyaret edilecek.

Yapılacak çalışmalara İl Başkanı, Milletvekilleri, İlçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri de katılım sağlayacak. Amaçlarının Muğla’da yaşayan tüm ailelerle yüz yüze görüşmek olduğunu söyleyen İl Başkanı Mete AK Parti olarak bugüne kadar milletle birlikte siyaset yaptıklarını, milletin derdiyle hemhal olduklarını söyleyen Mete bu ziyaretlerde 3 Kasım 2002’den bu yana gerek Muğla’da ve gerekse de ülke genelinde AK Parti’nin yaptığı hizmetleri ve koalisyon dönemlerinin Türkiye için ne denli sıkıntılı olduğunu anlatacaklarını, vatandaşın şikâyet ve dileklerini alacaklarını söyledi.

Ak Parti teşkilatları olarak her zaman sahada olduklarını da ifade eden Mete kapılarını teşkilatlarımıza açan tüm Muğlalı hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum dedi

13 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle