Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Yusuf İzzet Gökçe İöo Sertifika Heyecanı

admin | 05 Mart 2012 | Güncel A- A+

Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu, öğrenci velilerine Bilgisayar Kursu (Ofis Programları Kullanımı) Verdi. Halk Eğitim Müdürlüğü ve Yusuf izzet Gökçe İlköğretim Okulu Müdürlüğünün işbirliği ile düzenlenen kurs sonunda başarılı olan öğrenciler Törenle sertifikalarını Halk Eğitim merkezi Müdürü Osman KOFTU, Halk Eğitim merkezi müdür yardımcısı Zafer KAYA, Yusuf İzzet Gökçe İ.O Müdür Yunus AKKUŞ, Yusuf İzzet Gökçe İ.O Müdür Yrd. Arif ÇOBAN’ın elinden aldılar.

Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Müdürü Yunus AKKUŞ, yaptığı açıklamada, okul idaresi olarak okulumuzda da bir ilki gerçekleştirdiklerini belirterek, “öğrenci velilerimizden 24 velimize Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ile işbirliği yaparak 88 saatli Ofis Programları kullanım kursunu okulumuz Bilişim Teknolojileri öğretmenimiz Önder GÖKÇE verdi. Okulumuz Bilgisayar Laboratuarında 5 Mart -15 Mayıs 2011 tarihleri arasında Cumartesi-Pazar günleri süren kurslara katılan 24 kursiyerden 19 tanesi başarılı oldular. Bugün okulumuzda onlara Kurs Bitirme Belgelerini takdim ediyoruz. Halk Eğitim Merkezi Müdürümüzde burada kendisine teşekkür ediyorum. Velilerimizden gelecek taleplere açığız. Bundan sonrada bizlere yardımcı olacaklarını biliyorum” dedi.

Halk Eğitim merkezi Müdürü Osman KOFTU, “Velilerimiz  bizim böyle bir kursa talepleri ve ilgileri bizi ziyadesi ile memnun etti.Çocuklarımız bilgisayar konusunda ustalar.Velilerimizin de onları takip etmeleri.Bilgisayarın zararlı yönlerinden onları uzaklaştırmaları az çok bilgisayardan anlamakla mümkün.Bu ilk adım.Başlangıç.Bu şekilde bir nebze olsun çözüm üretebilirler.Biz her konuda kurslar açıyoruz.Bize müracaat eden okullarımıza da destek oluyoruz” dedi. Başarılı olan kursiyerlere belgelerini verdi.

 

 

 

 

 

 

493 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8175
EURO 9,3430
BIST 10,4424
ALTIN 447,55

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle