Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz’dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil

Erkan Ilik | 17 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz,14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile ilçemizde hizmet veren resmi ve özel sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, çalışanlara karanfil dağıttı ve günlerini kutladı.

Yoğun bir tempo ile ziyaretlerini sürdüren CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, sağlık sektörüne hizmet veren tüm çalışanların yanındaydı. Keramettin Yılmaz, özel ve resmi sağlık kuruluşları ziyaretinde tek tek bütün doktorların, hemşirelerin ve sağlık çalışanlarının bizzat odalarını gezerek, günlerini kutladı.

“ALLAH EKSİKLİKLERİNİ GÖSTERMESİN”

Yılmaz, “Biz de bir söz vardır. Allah ihtiyaç etmesin ama eksikliklerini de hiç göstermesin. İster Cumhurbaşkanı ol, ister Başbakan ol, ister Bakan hiç fark etmez. Hepimiz için sağlıktan daha önemli bir şey yok. Sağlık sektörüne hizmet veren herkese sağlık, sıhhat ve başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”Yılda bir de olsa güzel bir günümüz. Başkanımın da söylediği gibi sağlık en önemli konu. Sağlık olmadan hiçbir şey olmuyor” dedi ve Keramettin Yılmaz’a duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.

“EMEĞİMİZİN HATIRLANMASI GÜZEL”

Devlet Hastanesi Yöneticisi Başhekim Uzm.Dr. Hasan Kaya’yı da makamında ziyaret eden CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, sağlığın önemini vurguladı.

Bu anlamlı günde gerçekleşen ziyaretten dolayı Yılmaz’a teşekkür eden, Uzm. Dr. Hasan Kaya, “14 Mart Tıp Bayramı’nı sağlık çalışanlarının emeğinin hatırlanması açısından anlamlı bir gün olarak görüyorum. Tüm sağlık çalışanları arkadaşlarımızın ve doktorlarımızın Tıp Bayramları’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.(FG)

Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (1)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (2)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (3)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (4)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (5)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (6)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (7)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (8)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (9)_640x427 Yılmaz'dan Sağlık Çalışanlarına Karanfil (10)_640x427

416 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle