Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz’dan Gençlere Destek

Erkan Ilik | 02 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Çalıca Kapalı Pazar yeri Araç Desibel ve Güzellik Yarışması’na ev sahipliği yaptı. Birbirinden güçlü ses sistemine sahip olan araçlar gençlerin beğenisini topladı. Etkinliğe davet edilen isimler arasında CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’da vardı. Araçları dikkatle izleyen Yılmaz, bazı araç sahiplerinin isteği üzerine hem kendileri ile hem de araçları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yılmaz’dan Uluslar Arası Düzeye Çıkarma Sözü

Bu yıl 3.’sü gerçekleşen Araç Desibel ve Güzellik Yarışması Çalıca Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleşti. Gerçekleşen etkinliğe özellikle gençlerin katılımı yoğun olurken, CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’da gençlere destek verdi. Gençler ile bol bol sohbet eden Yılmaz, Gençlere hitaben yaptığı konuşmada, 30 Martta göreve geldiği taktirde bu organizasyonu ulusal hatta uluslar arası düzeye çıkartma sözü verdi. Gerçekleşen organizasyona büyük destek veren CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’a, Araç Desibel ve Güzellik Yarışması Tertip Komitesi tarafından çiçek ve plaket takdim edildi.

Gençlerin yoğun ilgisi karşısında bir açıklama yapan Keramettin Yılmaz,”Saygıdeğer genç arkadaşlarım hepinize başarılar diliyorum yani burada bu kadar güzel bir gençliği görmek çok keyif verdi. Şunu söyleyeyim bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. İşte önemli olan ruhumuzu beslemek yani insanın hobisinin olması. Kültür ve spor gibi hobiler olmazsa hayatın tadı kalmaz. Genç arkadaşlarımın enerjisine bayıldım. Şuna söz veriyorum, inşallah 30 Mart’ta göreve gelirsem siz gençlerle beraber bu organizasyonu ulusal uluslar arası düzeye çıkartmaya söz veriyorum. Bu fuar işleri bizim işimiz. nasıl Ölüdeniz’ de Kültür Sanat Festivalleri gerçekleştirdik, Hava Oyunları Festivallerini gerçekleştirdik. Tüm Türkiye’nin festivallerine gittik. Bunlar güzel şeyler arkadaşlar. Üzerimize ne düşüyorsa maddi ve manevi nerede bir pist, nerede bir saha isterseniz kesinlikle gerçekleştireceğiz ve hepsini de biz yapacağız. Türkiye’nin başka illerinden gelen yarışmacılara hoş geldiniz diyor başarılar diliyorum.”diye konuştu. “Modifiye Bir Yaşam Tarzıdır” Araç Desibel ve Güzellik Yarışması Tertip Komitesi’nden Görkem Akdağ, Organizasyona destek veren Keramettin Yılmaz’a teşekkür ederek, ” bu organizasyonu düzenlerken esnafım biraz daha ekstra kazanç elde etsin kötü giden işleri biraz düzelsin ve güzel bişeyler ortaya çıksın diye yaptık”  dedi.  Modifiye bir serserilik değildir diyerek sözlerine devam eden Akdağ, “Modifiye bir yaşam tarzıdır. Lütfen bize istenilen alanı verin, biz ona göre size modifiyenin bir yaşam tarzı olduğunu gösterelim” ifadelerini kullandı. “Fethiye’de Bu Festivalleri Taçlandıracağız” Bu sözler üzerine CHP Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “Fethiyeli arkadaşlarım böyle güzel desibel ve araç güzellik yarışmasını Fethiye’de üçüncü defa yapıyorlar. Ben kendilerini kutluyorum, emeği geçenleri kutluyorum. Bunu ileride inşallah ulusal ve uluslararasına çevirmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü biz hem turizm kenti olma sebebiyle tüm Türkiye’nin farklı illerinden burada yarışmacı arkadaşlarımız var. Hem de çok güzel bir olay hakikaten. Fethiye’mizi tanıtmakta Fethiye’mize turizm yönünden katkı vermekte. İleri de çok daha gelişeceğini düşünüyorum. 30 Mart’ta belediye başkanı olursam bunu ulusal ve uluslararasına yükselteceğiz, genç arkadaşlarımızla. Ayrıca genç arkadaşlarımızın bu güzel hobileri yapmaları gerekiyor. Gençlerimizi yönlendirmek gerekiyor. Fethiye’mizde bildiğiniz üzere bisiklet ve motosiklet yarışlarımız gayet iyi. Araba yarışlarımız desibel ve güzellik yarışlarımızla Fethiye’de bu festivalleri taçlandıracağız” sözlerine yer verdi.(FG)

 

 

Yılmaz'dan Gençlere Destek (1)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (2)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (3)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (4)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (5)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (6)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (7)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (8)_640x480 Yılmaz'dan Gençlere Destek (9)_640x480

530 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle