Hoşgeldiniz  

Yılmaz, “Yeni Sezondan Umutluyuz”

admin | 20 Mart 2012 | Güncel A- A+

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, yaklaşan turizm sezonu öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

2012 turizm sezonu hazırlıklarının 1 Nisan’a kadar tamamlanacağı belirten Başkan Yılmaz, Ölüdeniz Plajı’nda düzenleme çalışması ve tesislerin tadilatı konusunda çalışmaların devam ettiğini söyledi. Şu ana kadar otellerin yüzde 50 doluluk oranına ulaştığını kaydeden Yılmaz, özellikle yerli turistlerin bu yıl Ölüdeniz’i tercih ettiğini kaydetti.

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz yaptığı açıklamada, “Öncelikli hedefimiz 1 Nisan’dan önce beldemizi sezona hazır hale getirmek. Şu anda Ölüdeniz Plajı’nda düzenlemeler yapılıyor. Bu yıl tuvaletler daha modern bir hale getirildi. Yeşil alanlarda da gerekli iyileştirmeler yapılmaktadır. Belceğiz Mahallesi’nde aşağı-yukarı tüm çalışmalar bitti. Ovacık ve Hisarönü mahallelerinde de eksikleri giderip; misafirlerimize hazır hale getireceğiz. Önemli olan işletmecilerimizin memnun olması. Aldığımız haberlere göre 2012 yılında Ölüdeniz’e olan talep çok iyi” dedi.

“Otellerin çoğu yenilendi, bunun yanında yeni tesisler yapıldı” diyen Başkan Yılmaz, “Şu andan itibaren doluluklarımız yüzde 50’yi aştı. Yerli turistler de Ölüdeniz’i tercih ediyor. Otellerimiz yerli seyahat acenteleri ile bağlantılarını yaptılar. Ümit ediyorum ki tüm esnafımız iyi bir sezon geçirir. Sürekli turizmcilerimizle birlikteyiz. Yaptığımız toplantılarda görüş alışverişinde bulunuyoruz. Tesis yetkililerinden beklentimiz 1 Nisan’a kadar hazırlıklarını tamamlamaları. Onların da taleplerini biz elimizden geldiği kadar karşılaşamaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

319 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4729
EURO 9,0347
BIST 10,1657
ALTIN 438,72

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle