Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz “Yalnız Değilsiniz!”

Erkan Ilik | 10 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yılmaz “Yalnız Değilsiniz!”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ın açıkladığı projeler arasında 65 yaş üzeri yaşlılara büyük hizmetler geliyor.

Dileyen 65 yaş üzeri yaşlıların sağlık hizmetlerini evlerinde vereceklerini söyleyen Keramettin Yılmaz, “Ayrıca gönüllülerimizden oluşan ekipler yaşlılarımıza severek ve gönülden hizmet vermek için sabırsızlanıyorlar” dedi.

Evde sağlık hizmetlerinin yanı sıra, yaşlıların ev işlerine yardım için de gönüllülerin hizmet vereceğini söyleyen Yılmaz, “En önemlisi de kimsesi olmayan yaşlılarımız artık yalnızlık çekmeyecekler. Çünkü gönüllülerimiz onları sık sık ziyaret ederek hem işlerine yardımcı olacak hem de sohbet edeceklerdir. Gönüllü arkadaşlarımız sevecen ve sıcak yaklaşımlarıyla kimsesiz yaşlılarımızın yalnızlıklarını unutturacaklardır. Ayrıca yaşlılarımızın evlerine Acil Çağrı Butonları koyarak acil rahatsızlık gibi durumlarında butona basarak ekiplerimize ulaşabileceklerdir. Yine sosyal Market projesiyle ihtiyacı olan herkese kartlar vererek, bu marketlerden herhangi bir ödeme yapmadan ihtiyaçlarını karşılamalarını öngörüyoruz. Yoksul olanları reklam etmeden, onurlarını incitmeden, yaşlılarımızı yormadan yapacağımız hizmetlerin tüm ülkede örnek olacağına inanıyoruz ve bu anlamda da bir kent kimliği oluşturmayı hedeflemekteyiz.” diyerek sözlerine son verdi.(FG)

Yılmaz “Yalnız Değilsiniz!” (1)_640x425 Yılmaz “Yalnız Değilsiniz!” (2)_640x425

435 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle