Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz “Kadınlarımızın Desteğiyle Başarıya Ulaşacağız”

Erkan Ilik | 31 Ocak 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yılmaz  “Kadınlarımızın Desteğiyle Başarıya Ulaşacağız”

CHP Kadın Kolları’nın düzenlediği  “Çay Partisi”nde buluşan kadınlara hitap eden CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, kadınların verdiği destekten memnun olduğunu belirterek, “Seçimi sizlerin desteğiyle alacağız” dedi.

CHP Seçim Ofisinde düzenlenen çay partisine katılan çok sayıda partili partisiz kadın katılımcının tek tek elini sıkarak “Hoşgeldiniz” diyen Yılmaz, yaptığı konuşmada Büyükşehir Yasası ile ilgili bilgiler verdikten sonra, Fethiye için projelerini açıklayan Yılmaz özellikle kadınlar ve gençler için çok önemli projeler ürettiklerini belirterek bunlardan Sosyal Market Projesi ve Spor Projesi ile ilgili kısa bilgiler verdi. Sosyal Market Projesi ile çok sayıda ihtiyaç sahibine derman olacaklarını ve sporu tabana yayarak çocukları ve gençleri sporla buluşturarak sağlıklı gelişmeleri için çaba göstereceklerini söyleyen Keramettin Yılmaz; “ Kadınlarımızın evde ürettikleri yiyecekten giyeceğe tüm ürünleri satıp ev ekonomilerine katkı sağlayabilecekleri sokaklar oluşturarak kadınlarımıza ve kızlarımıza büyük imkanlar sağlayacağız. Güzel gelecek günler için sizlerin desteğini bekliyorum” diyerek katılımları için teşekkür etti.

Keramettin Yılmaz’ın eşi Ümit Yılmaz ve CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Neşe Çağlar da tüm katılımcılarla ilgilenerek sohbet ettiler ve sorunlarını dinlediler.

Boncuk denız1716_640x480 Boncuk denız1717_640x480 Boncuk denız1719_640x480 Boncuk denız1720_640x480 Boncuk denız1723_640x480

 

425 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle