Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı

Erkan Ilik | 16 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı

Fethiye ticaret hayatına bir işyeri daha dualarla katıldı. Ovacık kavşağında açılan Çiğköfteci Ömer Usta adlı işyerinin açılışını CHP Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz yaptı.

İşyeri çalışanları ve müşterilerin katıldığı açılış töreninde yapılan duanın ardından bir konuşma yapan Keramettin Yılmaz, “ Fethiye ticaret hayatına bir işyerinin daha katılmasından dolayı mutluluk duydum. Kendi alanında bir eksiği gidereceği inancındayım. Hayırlı olsun, bereketli olsun, kazancı bol olsun!” diyerek kurdeleyi kesti.

Yılmaz Patlangıç Pazarını da Gezdi

Hafta sonunda patlangıç pazarını da gezen Keramettin Yılmaz, Pazar esnafıyla ve halkla sohbet etti. Pazar esnafının sorunlarını da dinleyen Keramettin Yılmaz, “Bütün esnafımız rahat ve huzur içinde olsun. Yönetime geldiğimizde hiçbir esnafımız mağdur olmayacaktır. Daha çok iş alanı yaratacağız ve sorunlarını çözeceğiz.”dedi.(FG)

Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı (1)_640x480 Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı (2)_640x480 Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı (3)_640x480 Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı (4)_640x480 Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı (5)_640x425 Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı (6)_640x425 Yılmaz İşyeri Açılışı Yaptı (7)_640x425

559 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle