Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz “Hiçbir Çalışan İşinden Olmayacaktır”

Erkan Ilik | 10 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yılmaz “Hiçbir Çalışan İşinden Olmayacaktır”

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Esenköy Bademli sakinleriyle yaptığı sohbet toplantısında, ara sıra çıkan söylenti ve iftiralara karşı dikkatli olunmasını istedi.

Seçimler yaklaştıkça ve Fethiye halkının kendilerine teveccühlerinin artması üzerine iftira ve söylentilerin de arttığını söyleyen Keramettin Yılmaz, “ Biz yönetime geldiğimizde ne Fethiye Belediyesi çalışanları, ne taşeron firmalar, ne pazarcı esnafı çalışanları arasında tek bir çalışanı bile işten çıkarmayacağız” diyerek herkesin rahat olmasını istedi.

“Biz işten çıkarmak şöyle dursun, herkese iş, aş ve istihdam için geliyoruz, bizi herkes tanıyor “ diyen Keramettin Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: “Gittiğimiz her yerde halkımızın büyük ilgisi bizleri mutlu etmekte ve güç vermektedir. Ne var ki ara sıra işten çıkarmalar yapacağımız ve daha başka bazı iftiralar ve söylentiler de halkın arasına yayılıyor. 10 yıldır Ölüdeniz Belediyesi’ndeyiz, Nasıl bir idare anlayışımız olduğunu herkes biliyor. 30 yıldır da esnaflık yapıyorum. Turizmcilik yapıyorum. İş yerlerimizde binlerce çalışanla ekmeğimizi paylaştık, işimizi paylaştık. Bizim amacımız herkese iş imkanı sağlamaktır ve öyle de yaptığımızı bütün Fethiye halkı biliyor. Şimdi seçildiğimiz taktirde Fethiye Belediyesi başta olmak üzere tüm diğer belde belediyesi çalışanları ve Pazar esnafı arasından hiç kimseyi işten çıkarmayacağız. Tam tersine geliştirdiğimiz projelerle herkese iş imkanı, ekmeklerini kazanma imkanı sağlayacağız. Sizler bazı iftiralar duyarsanız inanmayın, bizlere sahip çıkın, bizlere kefil olun. Turizm kenti olan Fethiye’ye turizmci bir başkanı seçeceksiniz ve gencinden yaşlısına, engellisine kadar tüm vatandaşlarımız iş imkanına kavuşacaklar. Hiç kimse yerinden, işinden olmayacaktır. Biz hep birlikte sevgiyle geliyoruz!”dedi (Fg)

Yılmaz “Hiçbir Çalışan İşinden Olmayacaktır” (1)_640x425 Yılmaz “Hiçbir Çalışan İşinden Olmayacaktır” (2)_640x425

297 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle