Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz “Hiç Kimse Söylentilere Kulak Asmasın”

Erkan Ilik | 25 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

İşten çıkarmak değil, bir kişiye daha iş ve aş vermek için yönetime talip olduklarını söyleyen CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz:” Hem CHP örgütü olarak hem de halk olarak kenetlendik gümbür gümbür geliyoruz. Halkımızın bizlere gösterdiği teveccühü görenlerin yaydığı söylenti ve iftiralara sakın inanmayın. Biz sosyal Demokrat Belediyeyiz. İşten çıkarmak için değil,  daha çok kişiye iş vermek için geliyoruz.” dedi.

Belde belediyeleri de dahil olmak üzere hiçbir belediye çalışanı ve belediye ile iş yapan taşeron firma çalışanının işinden olmayacağını söyleyen Yılmaz şunları söyledi:” 7 belde belediyesi ve Fethiye Belediyesinde çalışan, belediye ile iş yapan taşeron firmalarda çalışan tüm kardeşlerimiz rahat olsunlar. Söylentilere kulak asmasınlar. Herkesin eşiyle, çocuğuyla, ailesiyle mutlu ve refah yaşayacağı bir düzen için geliyoruz. Bizim amacımız insanları mutlu etmektir. Bir fazla insanımıza daha iş ve aş vermektir. Şimdiye kadar Ölüdeniz’de böyle yaptık,  Fethiye Belediyesi’nde de böyle yapacağız. “

Kendisinin esnaflıktan geldiğini ve para kazanmanın, eve aş götürmenin ne denli zor olduğunu bildiğini söyleyen Yılmaz, tüm Muğla Büyükşehir sınırları içinde gençlerimize iş imkanı sağlayacaklarını, engelli vatandaşlarımıza, ev kadınlarımıza ve kızlarımıza evde ürettiklerini satıp para kazanmaları için özel satış sokaklarını kuracaklarını ve toplumun her kesiminden insanımıza istihdam yaratacaklarını müjdesini vererek:” Hiç kimse söylentilere kulak asmasın. Kenetlendik hep birlikte sevgiyle geliyoruz.” dedi.(FG)

Yılmaz “Hiç Kimse Söylentilere Kulak Asmasın” (3)

441 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle