Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz, Geleneği Sürdürdü

Erkan Ilik | 04 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz,  dün Salı Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Esnafa hayırlı işler dileyen Keramettin Yılmaz’a vatandaşların ilgisi ise oldukça yoğun oldu.

“Sorunlarınıza Çare Olacağız”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, her hafta adeta gelenek haline getirdiği Salı Pazarı ziyaretini dün de ihmal etmedi. Esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulunurken, vatandaşlarla da tek tek ilgilendi. Çocuklarla her zaman ki gibi yakından ilgilenen Keramettin Yılmaz, ailelerinin de Fethiye Belediyesi’nden beklentilerini, isteklerini ve sorunlarını dinledi. Çare olacaklarını dile getirdi.

“Taahhütümüz Dost Kapısı Belediye”

Ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Yılmaz, “Şimdi artık hızla çalışıyoruz. 30 Mart yaklaşmakta. Bizde şunu taahhüt ediyoruz. Sevgi, hoşgörü, güler yüz,  dost kapısı bir belediye. Burada da halkımızla beraber, esnaflarımızla, ev hanımlarımızla, komşularımızla buluşuyoruz” diye konuştu.

Yılmaz’dan Halk Buluşmasına Davet

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün ile birlikte Çarşamba günü gerçekleşecek halk buluşmalarına tüm vatandaşları davet etti. Keramettin Yılmaz,”Çarşamba günü Sayın Dr. Osman Gürün’de bizlerle beraber olacak. Sabah saat 9’da Göcek’te halkla buluşacağız. Saat 12.00’de Çiftlikköy Pazaryeri’nde yine tüm Çiftlik ve diğer komşu köylerimizdeki halkımızla beraber olacağız.  Kargı, Yanıklar, Karagedik halkı ile buluşacağız.  Saat 14.00’de Üzümlü’de buluşacağız. Halkımızla beraber  İncirköy, Nif. Arkasından saat 16.00 ‘da Çamköy’deyiz.  Saat 18:00’de seçim bürosunda halkımızla Sayın Dr. Osman Gürün buluşacak. Saat 19:30’da da akşam yine Esenköy’de düğün salonunda tüm Esenköy ve civarı Çamköy, Karaçulha’lılarla beraber buluşacağız. Biz yapacaklarımızı anlatıyoruz, sosyal projelerimizi anlatıyoruz. Kendimizi zaten tanıtıyoruz. Yarın bu mitinglerimize tüm halkımın katılımını rica ediyorum” dedi.(FG)

Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (1)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (2)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (3)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (4)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (5)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (6)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (7)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (8)_640x480 Yılmaz, Geleneği Sürdürdü (9)_640x480

508 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle