Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!”

Erkan Ilik | 13 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!”

Seçim çalışmalarını Kayaköy ve Göcek gibi turistik merkezlerdeki ziyaretiyle sürdüren CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “Yaz turizminin yanında Kültür turizmini de geliştirecek projelerimizle turizmi 12 aya yayacağız” dedi.

Kalabalık bir heyetle Kayaköy’ü ziyaret ederek çevrede incelemeler yapan ve Kayaköy sakinleriyle buluşarak sohbet eden Keramettin Yılmaz, projelerinin arasında Kayaköy’ün büyük öneme sahip olduğunu söyledi. Kendisinin 30 yıldan beri turizmle uğraştığını ve turizmin her aşamasında görev alması nedeniyle sektörün sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Keramettin Yılmaz, çok kısa bir zamanda Fethiye’de turizme büyük ivme kazandıracaklarını ve esnafın yüzünü güldüreceklerini söyledi.

Keramettin Yılmaz konuşmasında; “Projelerimiz hazır. Bunları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. Bu projelerimizden en önemlisi de turizmi 12 aya çıkarma projesidir. Kayaköy başta olmak üzere Likya Uygarlığı’nın büyük mirasına da sahip bir bölgede yaşamaktayız. Elimizdeki bu eşsiz mirası kültür turizmi anlamında değerlendirerek yaz –kış turist gelmesi için çaba göstereceğiz ve Fethiye’nin turizm sektöründen hak ettiği payı almasını sağlayacağız. Bölgemizin doğal yapısının sağlık turizmine, spor turizmine oldukça uygun olması nedeniyle bu alanlarda büyük yatırımlar yapacağız. Yine gerekli olan kongre merkezlerini hayata geçirerek bilimsel ve kültürel anlamda da bölgemizi en cazip merkezlerden biri yapacağız.” dedi.

Keramettin Yılmaz’a Göcek’te Sevgi Seli

Turizm merkezleri gezisini Göcek’te de sürdüren Keramettin Yılmaz, Göcek Belediye Başkanı Recep Şatır başta olmak üzere kalabalık bir topluluk tarafından coşkuyla karşılandı.

Gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu belirten Yılmaz, Göcek’in başarılı belediye başkanı Recep Şatır’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Göcek’in özellikle yat turizminde dünyaca tanınmış bir merkez olduğunu ve bölgenin tanıtımı konusunda önemli bir fotoğraf olduğunu söyleyen Yılmaz, bölgenin turizminin çeşitliliği açısından son derece zengin bir bölge olduğunu,  bu zenginlikleri birleştirerek ve ön plana çıkararak hem kültür turizmi hem yaz turizminde Fethiye’yi bir dünya markası yapacaklarını da sözlerine ekledi.(FG)

Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!” (2)_640x480 Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!” (3)_640x480 Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!” (4)_640x480 Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!” (5)_640x480 Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!” (6)_640x480 Yılmaz “Fethiye’yi Turizmde Dünya Markası Yapacağız!” (7)_640x480

 

503 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle