Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz “Fethiye yaşlılar için bir cennet olacak”

Erkan Ilik | 21 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yılmaz “Fethiye yaşlılar için bir cennet olacak”

18/24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle yaşlıların haftasını kutlayan CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Fethiye’nin 31 Mart sabahı güler yüzlü, yaşlı dostu bir başkana uyanacağını belirterek, Fethiye’yi yaşlıların huzur içinde yaşayacağı bir cennete çevireceklerini söyledi.

Seçim çalışmalarına 1 yıldan uzun bir süredir devam ettiğini ve insanlara birebir ulaşarak sohbet ettiğini, sorunlarına ortak olduğunu söyleyen Keramettin Yılmaz, “ Halkımız bu sefer CHP demiştir. Bizlere gösterdikleri teveccühe çok teşekkür ederim. Biz de CHP olarak ayrı gayrı olmadan kenetlendik,  sevgiyle, coşkuyla geliyoruz. Halkımız bizi kenetlenmiş görünce daha bir umutlanmış, daha bir moral bulmuştur. Bütün ibreler bizi açık ara önde göstermektedir. Fethiye kısa zamanda Sosyal Demokrat Belediyeciliğin insanı ön plana alan hizmetleriyle tanışacaktır. Gözünaydın Fethiye!” dedi.

“Yaşlı Dostu Fethiye”

23 Mart Pazar günü Saat 16.00’da FBKM’de yapılacak olan Proje Tanıtımı toplantısında bomba gibi projeleri Fethiyelilere tanıtacaklarını söyleyen Yılmaz, en önem verdikleri projelerden birinin de “Yaşlı Dostu Fethiye” projesini olduğunu belirterek, “ Belediyemizde oluşturacağımız sağlık birimi ile yaşlı ve hastalarımıza evde bakım hizmeti vereceğiz. 65 yaş üstü yalnız yaşayan vatandaşlarımızın acil hizmet butonu ile sağlık birimine hızlıca ulaşmasını sağlayacağız. Gönüllülerden oluşacak ekibimizle sağlık dışındaki konularda da kişisel bakım, sohbet, temizlik gibi konularda yaşlılarımıza yardımcı olacağız. Yaşlılarımıza deyim yerindeyse cenneti yaşatacağız. Onlar bizim en değerli varlıklarımızdır. Büyüklerimizi baş üstünde tutacağız.”

Kılıçdaroğlu “ Bu Takımda Fethiye’yi De Görmek İstiyorum” Dedi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla Mitingi’nde, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün’ün 13 ilçeden oluşacak takımının içinde Fethiye’nin olmasını istediğini ve Fethiye’ye çok önem verdiğini söyleyen Keramettin Yılmaz:” CHP, Muğla’da büyük farkla önde gitmektedir.  Fethiye’de de bütün anketlerde önde gittiğimiz görülmektedir. Allah bir kaza bela vermezse Fethiye Belediyesi’nde yönetime geldiğimizde büyük kaynakların dağıtılacağı Muğla Büyükşehirle uyum içinde çalışacak bir Fethiye Belediyesi’nin ne gibi büyük hizmetlere imza atacağını halkımız görecektir. Bu nedenle Fethiye’de hangi partiden olursa olsun Fethiye için, mutlu yarınlar için, güleryüzlü dost bir belediye için, yavrularımızın geleceği için herkesin CHP’ye oy vermesini 20 yıllık hasrete son vermesini istiyorum” dedi.(FG)

Yılmaz “Fethiye yaşlılar için bir cennet olacak”_640x425

426 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle