Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz ” Daha Çok Hizmet Yapabilmek İçin Biz Hazırız”

Erkan Ilik | 27 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Yılmaz ” Daha Çok Hizmet Yapabilmek İçin Biz Hazırız”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Yerel Seçimlere artık bir elin parmaklarından bile az bir süre kala çalışmalarına halen yoğun bir şekilde devam ediyor. Köy, mahalle, belde, ilçe karış karış her yeri gezerek vatandaşları bilgilendiren ve projelerini anlatan Keramettin Yılmaz, “Fethiye’de yeni bir dönem başlıyor. Artık Büyükşehir sınırları içerisindeyiz. Büyükşehir ile birlikte vatandaşımıza daha çok hizmet yapabilme adına biz hazırız, ekibimiz hazır, projelerimiz hazır” dedi.

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Kargı Köyü’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Keramettin Yılmaz, Kargı Köyü’nde de yine yoğun bir kalabalık tarafından büyük bir coşku, ilgi ve sevgi ile karşılandı. Vatandaşların sıkıntılarını ve beklentilerini dinleyen Yılmaz, isteklerin giderilmesi için gerekli adımların atılacağı sözünü verdi. CHP Fethiye İlçe Örgütü ve Belediye Meclis Adayları ve CHP’ye gönül verenler ile seçim çalışmalarını devam ettiren Keramettin Yılmaz, projeleri ve güler yüzü ile Kargı Köyü Halkı’nın da taktirini topladı.

“Sorunlarınızı Çözemezsek, Yapışın Yakamıza”

Bilgilendirme Toplantısı’nda CHP Fethiye Belediye Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Atabey Akgün,”Bizim İlçemizde yapılan tarımda, küçük ve orta aile işletmelerinin tamamı son 10 yılda çok ciddi derecede üretim maliyetleri ve pazarlama sıkıntılarından dolayı sorunlar yaşıyorlar. Uluslar arası alanda bizim ürünlerimiz pazarlanırken çeşitli sıkıntılar yaşıyor. Çünkü rekabet edemiyor. Sadece büyük kurumlar destek alabiliyor, küçük ve orta aile işletmeleri bu desteklerden yararlanamıyor. Onun için de bölgenin çok ciddi şekilde sıkıntıları var. İnşallah haller Büyükşehir’e geçiyor. Fethiye Bölge Toptancı Hali Büyükşehir’e geçecek. Hiç kimsenin tekelinde ve yetkisinde değil, Büyükşehir’in yetkisine geçti resmen. Sadece haller değil, garajlar, itfaiyeler, alt yapı, imar bunların tamamı Büyükşehir’de. Allah nasip eder seçimi alırsak hepimiz büyükşehirliyiz.  Belki Fethiye’den 4- 5 temsilci olarak büyükşehir’deyiz. Burada hepinize söz veriyorum ki, içinizden biri olarak en küçük sorunda gelin bize, çözemezsek yapışın yakamıza. Biz üstümüze düşeni yapamazsak, bırakırız o makamı” ifadelerini kullandı.

“İhtiyaçlarınızı Yerine Getirmek Boynumuzun Borcu”

Kargı Köyü Halkı’nın “İşte Başkan İşte CHP” sloganları ile konuşmasına başlayan CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, ” Bizlerin insanın ailenin en büyük ihtiyacı ne? İşte Belediye burada başlıyor. Evimize temiz su gelsin, yollarımız temiz olsun, kanalizasyonumuz yapılsın, çöplerimiz her gün alınsın, burası sıcak bölge sivrisinek ve haşere ilaçlamaları yapılsın. Fethiye’nin Merkezi’nde ne varsa Kargı’da da olsun. Çocuk parklarımız olsun, sosyal tesislerimiz olsun, düğün salonumuz olsun, okulla ilgilenilsin, çocuklarımızın voleybol, basketbol sahaları olsun, mahalle arasında turnuvalar yapalım. Aşağıda sahilimiz var. Bedava rahatça gidip, girebileceğimiz plajımız yok. Orada Belediyemize ait Halk Plajımız olsun. Çok güzel mesire yerimiz olsun. Hafta sonunda gittiğimiz zaman piknik masamız olsun, mangal yerimiz olsun, kapıda hoş geldin diyen bir Belediye Görevlimiz olsun, suyu olsun, tuvaleti olsun. Bunlar bizim boynumuzun borcu. Ve bunları yaparken de Büyükşehir’in gücü gerçekten fazla. Muğla İli’nin bugüne kadar Devletten aldığı paranın tam 6 katını fazla alacak” dedi ve Muğla’nın Büyükşehir olması ile yaşanacak değişiklikler hakkında bilgiler verdi. “Hedefimiz önce 6 ay dolu dolu turizmi yaşamak, ondan sonra hedefimiz 12 ay turizm yapmak” diyen CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Yanıklar, Kargı, Çiftlik ve Foça Mahalleleri’nin Pansiyon Turizmi açısından çok uygun bölgeler olduğunu söyledi ve ekledi: “Mutlaka bunu geliştireceğiz. Yardımcı olacağız, teşvik vereceğiz, tanıtacağız.(FG)

Yılmaz Daha Çok Hizmet Yapabilmek İçin Biz Hazırız”    (1)_640x427 Yılmaz Daha Çok Hizmet Yapabilmek İçin Biz Hazırız”    (2)_640x427 Yılmaz Daha Çok Hizmet Yapabilmek İçin Biz Hazırız”    (3)_640x427 Yılmaz Daha Çok Hizmet Yapabilmek İçin Biz Hazırız”    (4)_640x427 Yılmaz Daha Çok Hizmet Yapabilmek İçin Biz Hazırız”    (5)_640x427

304 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle