Hoşgeldiniz  
................................................

Yılmaz ” CHP’nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar”

Erkan Ilik | 23 Mart 2014 | Güncel A- A+

Yılmaz ” CHP’nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar”

Çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, ilk olarak Öğretmenler Sitesi’nde Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Keramettin Yılmaz, daha sonra Akay Sitesi’nde vatandaşlar ile buluştu. Yılmaz’a ilgi yine yoğun oldu.

“30 Mart’ta Yerel Yönetimde İktidardayız”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, Öğretmenler Sitesi’nde Mahalle Sakinleri ile bir araya geldi. Toplantı da CHP olarak göreve gelindiği takdirde yapılacak hizmetler ve projeler anlatıldı, vatandaşların istekleri ve beklentileri dinlendi.

Keramettin Yılmaz, ” 20 yıldan beri özlediğiniz Sosyal bir Belediye’ye 10 gün sonra hep beraber ulaşıyoruz” dedi. CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “Son 3 dönemde CHP’nin oyları ile seçim hesabı yapanlar, lütfen CHP’nin oyları ile seçim hesabı yapmasınlar. Biz başından beri şunu söyledik. Bu sefer Fethiye’de CHP’liler kendi oylarına, kendi kimliklerine sahip çıktıkları takdirde biz 30 Mart’ta Yerel Yönetimde iktidarız. 31 Mart’ta CHP ‘de “Şu kadar çatlak var, buradan şu kadar oy gelir” diye hesap yapanlar, şimdiden o rüyadan kalksınlar” dedi. Yapılanlara teşekkür ederek sözlerine devam eden Keramettin Yılmaz, “Biz 5 yıl önce Yusuf Hıra ile Sosyal Demokrat bir Belediye’yi kazanmış olsaydık, bugün şehrin göbeğinde 29 bin metre karelik Belediye’nin arsasının üzerinde ucube bir bina olmazdı. Ben gittim izledim. İş adamıdır 30 yıllık kiralamıştır. Parasını kazanmak için her yerini dükkan yapmıştır. Öyle yaşam alanı falan değildir. Eğer Sosyal Demokrat bir Belediye olsaydı, biz orada gençlerimiz için harika Düğün Salonları yapardık, Nikah Salonları yapardık. Turizmi 12 aya çıkartmak için Konferans Salonları yapardık. Çocuklarımız için Sanat Atölyeleri yapardık. Kapalı Yüzme Havuzları yapardık. Yine çocuklarımız için Park Alanları yapardık” dedi.

“Biz Yıkmaya Değil, Yapmaya Geliyoruz”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz Akay Sitesi Sakinleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı. Yoğun katılımın olduğu gece de, Keramettin Yılmaz, “Yapılan hizmetlerin hiç biri kolay değildir. Hepsine teşekkür ediyoruz. Biz eksikleri tamamlamaya geliyoruz. Biz yıkmaya değil, yapmaya geliyoruz. Düzen bozmaya gelmiyoruz” dedi. Yılmaz, “Her zaman Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün bize bahşettiği bayramları sizlerle beraber kutlayacağız. Bayramlarımızı halaylarla kutlayacağız. Yılbaşını Beşkaza’da meydanlarda kutlayacağız. Mübarek ramazan ve Kurban Bayramı’nı sizler ile beraber kutlayacağız. İnşallah 30 Mart’ta bizi görevlendirdiğiniz takdirde 6 Mayıs Hıdrellez’de de kimseye söz vermeyin” şeklinde konuştu.

“Belediye Başkanı Herkes İle Barışık Olmalı”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir Belediye başkanı herkesle barışık olmalıdır. Bir Ticaret Odası Başkanı ile Belediye Başkanı her zaman yan yana, kol kola olmalıdır. Bütün Sivil Toplum Örgütleri, Dernekler ile Belediye Başkanı kol kola olmalı ve sinerji yaratmalı. Bir ilin lideri Belediye Başkanı’dır. Biz Fethiye ekonomisine nasıl katkı sağlayacağımızı gece gündüz düşüneceğiz. Fethiye’de turizmi 12 aya çıkarmak için en önemli projelerden biri Teleferik Projesi’dir. Eğer Ticaret Odası’nın bütçesi yetmezse, Belediyeyi ortak edeceğiz. O da yetmezse Büyükşehir’i ortak edeceğiz. Hızlı bir şekilde Teleferik Projesi’ni gerçekleştireceğiz. Konferans Salonları yapacağız, Sağlık Turizmi, Kültür Turizmi’ni gerçekleştireceğiz. Kış günlerinde futbol takımlarını buraya getirmek için 15-20 tane çalışma sahaları yapacağız. Amatör sporlara çok büyük destek vereceğiz” dedi.(FG)

Yılmaz  CHP'nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar (1)_640x427 Yılmaz  CHP'nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar (2)_640x427 Yılmaz  CHP'nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar (3)_640x427 Yılmaz  CHP'nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar (4)_640x427 Yılmaz  CHP'nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar (5)_640x427 Yılmaz  CHP'nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar (6)_640x427 Yılmaz  CHP'nin Oyları İle Seçim Hesabı Yapanlar, O Rüyadan Kalksınlar (7)_640x427

 

356 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle