Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Yılmaz “Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım”

Erkan Ilik | 20 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Yılmaz “Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım”

CHP Fethiye İlçe Örgütü tarafından iki mahallede birden Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi. Karagedik Mahallesi ve Çatalarık Mahallesi’nde CHP Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’a ilgi yoğun oldu. Toplantı da vatandaşlar gönüllerince eğlenerek, streste attı.

“Hasırda Da Yatarım, Toprakta Da”

CHP Fethiye İlçe Örgütü tarafından Karagedik Mahallesi’nde Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya Karagedik Mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Çocuk, büyük, genç, yaşlı tüm vatandaşların yakın ilgisini gören CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “Ben sizden birisiyim. Hasırda da yatarım, toprakta da” dedi ve her zaman tüm vatandaşların yanında olma sözü verdi.

“Allah Bize Haram Lokma Nasip Etmesin”

Keramettin Yılmaz, “Daha çok tarım ile uğraşıyorsunuz bu bölgede. Ama turizm ile uğraşan genç arkadaşlarımız da var. Biz turizmi önce 6 ay doluluğa, ardından 12 ay turizm gerçekleştirmek hedefimiz. Tarımda da öncülük yapmak, teknik destek vermek hedefimiz. Laboratuar Kurmak, hali güçlendirmek. Halde esnafın parasını ödemeyen hiçbir tane tüccarı oraya sokmamak hedefimiz. Bizim kontrolümüzde olacak hepsi. Hal de çalışan hanımlarımız için kesinlikle Sosyal Tesisler yapacağız. Erkek kardeşlerimiz için de oturma grupları ve onlar için özel Sosyal Tesisler gerçekleştireceğiz” dedi. Yılmaz, Belediye’nin parasını kendi parasından daha kıymetli kullanacağına söz vererek,”Allah bize haram lokma nasip etmesin” ifadelerini kullandı.

Yılmaz’a Çatalarık’tan Tam Destek

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz’ın bir diğer adresi de Çatalarık Mahallesi oldu. Keramettin Yılmaz, Çatalarık Sosyal Tesisleri’nde davullarla, zurnalarla, çiçeklerle karşılandı. Yılmaz, burada herkese, her yere eşit hizmet sözü verdi.

“Herkese, Her Yere Eşit Hizmet”

CHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz, “Biz, önce Şehir Merkezi’ni bitirelim. Sonra Çatalarık’a gelelim demeyeceğiz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Çatalarık’a geleceğiz. Bu sözü veriyorum. Çatalarık’ın her türlü ihtiyacını Büyükşehir ile beraber çok hızlı başlayarak bitireceğiz. Sizleri Haziran Ayı’nda toz topraktan kurtaracağız. Tozlu yollarımızı asfaltlayacağız” dedi.

Keramettin Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: “Allah razı olsun. Yapılan tüm hizmetlere teşekkür ediyoruz. Ama bu tesisi kışın da kullanılabilir bir hale getireceğiz. Arkadaki komşular da sesten dolayı buradan şikayetçi oluyorlar. Bu ses düzenine de bir çare bulacağız” Çatalarık Mahallesi sakinlerinin katılımı ile düzenlenen Bilgilendirme Toplantısı sonrası vatandaşlar gönüllerince bir gün geçirdi.(FG)

Yılmaz'a Yoğun İlgi

Yılmaz’a Yoğun İlgi

Yılmaz Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım (2)_640x427 Yılmaz Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım (3)_640x427 Yılmaz Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım (4)_640x427 Yılmaz Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım (5)_640x427 Yılmaz Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım (6)_640x427 Yılmaz Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım (7)_640x427 Yılmaz Ben Sizden Birisiyim, Her Zaman Yanınızda Olacağım (8)_640x427

410 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle