Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

YEŞİL ÜZÜMLÜSPOR’DAN DAYANIŞMA YEMEĞİ

Erkan Ilik | 06 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

YEŞİL ÜZÜMLÜSPOR’DAN DAYANIŞMA YEMEĞİ

Erkan İlik – Erol Dolu

Çarşamba Günü Akşam’ı Yeşil Üzümlü’de, Yeşil Üzümlüspor’un Dayanışma Yemeğine Yeşil Üzümlüspor’a destek için Fethiye’den de büyük katılım oldu.

Çarşamba günü akşamı Yeşil Üzümlü’de düzenlenen Muğla İkinci Amatör Futbol Liginde Mücadele eden Yeşil Üzümlüspor’un dayanışma yemeğine Fethiye’den de Yeşil Üzümlüspor’a destek olmak amacıyla spor ve siyasi çevrelerden büyük katılım oldu.

Her yıl Şubat ayının ilk haftasında geleneksel olarak düzenlenen Yeşil Üzümlüspor’un Dayanışma yemeğinde, Fethiye’den Fethiyespor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Fethiyespor Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Türk ve Okan Uysal, Muğla ASKF, Fethiye Temsilcisi Eftal Berk, Fethiye MHP İlçe Başkanı Cengiz Çay ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük ve MHP İl Genel Meclisi Üyesi Çoşkun Tutal, Gecenin Başlangıç bölümünde Ölüdeniz Belediye Başkanı ve Fethiye CHP Belediye Başkan Adayı Keramettin Yılmaz ve Üzümlü Belediye Başkanı Önder Genç katıldılar.

     Ayrıca Fethiye’de spor kamuoyundan Yeşil Üzümlüspor’a destek olmak amacıyla spor camiasından insanlar da gecede hazır bulundu.

Bunların yanında Üzümlü’de yaşayan bir gurup İngiliz vatandaşları da Yeşil Üzümlüspor’un gecesine katıldılar. Üzümlü’de yaşayan İngiliz vatandaşları her zaman Yeşil Üzümlüspor’u yakından takip ettiklerini söylediler.

Neşeli bir ortamda başlayan gecede Yeşil Üzümlüsporun yöneticileri yaptıkları artırma ve çekiliş ile de Yeşil Üzümlüspor’a katkı sağladılar.

Gecede Üzümlü İlköğretim Okulu Müdürü Aydın Yılmaz yaptığı konuşmada, gece ile ilgili bilgi verirken Yeşil Üzümlüspor’a en büyük desteğin Üzümlü halkından ve daha önceleri yıllarda Üzümlü Belediyesinde Meclis Üyeliği de yapan Tünay Sabri Koca’nın Kulübe çok büyük destek olduğunu belirtilerek ‘Tünay Sabri Koca’da aramızda. Kendisine çok teşekkür ederiz. Yüce Atatürk, ‘ben sporcunu zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ diyor.

     Bu sözlerle burada sporcularımıza da bir mesaj vermiş olalım. Yeşil Üzümlüspor her yıl şampiyon olmak için yola çıkıyor. Tam şampiyon olacakken, İkinciliğe düşüyor. Ama bu gecenin şerefine inşallah Yeşil Üzümlüspor bu yıl şampiyon olacak. Bizim milletimiz spora önem vermiyor. Bunun için sporda istediğimiz yeri de alamıyoruz.

Bu gibi gecelerde geleneksel hale gelmiş olan artırmalar yapacağız. Bunun için bir Top ve bir Forma var’ diyerek açık artırmaya geçildi.

Yapılan açık artırma sonunda Futbol Topunu Star Teknik Fethiye İnoksan A.Ş. Servis Sahibi Tanju Kocaman ve Formayı da Şerif Katlı aldı.

Gecede MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük de, Yeşil Üzümlüspor’a Üç Bin TL.lik spor malzemesi alma sözü verdi.

Daha sonra Fethiye’nin Halk Müziğinde önemli isimlerinden birisi olan Sanatçımız Adem Kazan söylediği Türkülerle geceye katılanları eğlenceye boğdu. Geceye katılanlar, Adem Kazan’ın söylediği Türküler eşliğinde gece saat 24 de kadar eğlenerek oynadılar ve gece saat 24 den sonra Yeşil Üzümlüsporun gecesi sona erdi.

Geceye Yeşil Üzümlüspor’un futbolcuları da arkasında Yeşil Üzümlüspor’un isminin yazılı olduğu Eşortmanlarıyla katıldılar ve gecede bol, bol oynayarak, bu hafta sonu Marmaris’te oynayacakları Marmaris Esnafspor maçına Moral depoladılar.

            Soner Arsalı, Yeşil Üzümlüspor bu yıl Başarılı olacak dedi

Yeşil Üzümlüspor’un gecesinde, Yeşil Üzümlüspor Kulübünün Başkanı Soner Arsalı, Gazetemize verdiği demeçte, ‘Bu yıl Yeşil Üzümlüspor sezon öncesi Fethiye ve çevresinden Altı sporcu transfer etti. Bizim bulunduğumuz Muğla Amatör Küme Futbol Ligi yeni başladı. İlk maçımızda rakibimiz sahaya çıkmadığı için biz hükmen 3 – 0 galip olduk.

     Bu hafta sonu Marmaris’te Marmaris Esnafspor ile oynayacağız. Amacımız Marmaris’ten de galip ayrılmak. Hedef bu yıl şampiyonluk. Daha önceleri gurubumuzda kaybettiğimiz şampiyonluğa bu yıl kavuşmak istiyoruz’ diyerek hedeflerinin bu yıl şampiyonluk olduğunu söyledi.

Kulübümüze En Büyük Desteği Tunay Sabri Koca veriyor

Yeşil Üzümlüspor Başkanına Soner Arsalı’ya Kulübün Ekonomik yönünü sorduğumuzda, ‘Kulübümüze her zaman en büyük Maddi ve Manevi desteği Yeşil Üzümlü halkından Tunay Sabri Koca vermektedir. Bunun yanında gece düzenliyoruz, Bağış veren olursa Bağışları kabul ediyoruz. Ama zor anlarımızda Tunay Sabri Koca bizim yanımızda oluyor. Bundan dolayı Tunay Sabri Koca’ya kulübümüze destek olduğu için çok teşekkür ederiz’ dedi. ( FG )

üzümlüspor avcı kulübesi (10)_640x480 üzümlüspor avcı kulübesi (14)_640x480 üzümlüspor avcı kulübesi (16)_640x427 üzümlüspor avcı kulübesi (57)_640x427 üzümlüspor avcı kulübesi (61)_640x427 üzümlüspor avcı kulübesi (62)_640x427 üzümlüspor avcı kulübesi (107)_320x480

 

 

 

 

 

 

 

 

980 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle