Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

“Verin Savcılığa, işiniz kolaylaşsın”

Erkan Ilik | 27 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Saatcı, adayların kendisi hakkındaki çamur atma politikasına böyle cevap verdi;

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Kesikkapı Mahallesi Bademli Bahçe Mevkii’nde diğer siyasi parti adaylarının kendisi hakkında çıkardığı dedikodular ve ithamlar hakkında konuştu. Proje değil, çamur atma politikalarına devam ettiklerini söyleyen Başkan Behçet Saatcı, “Neymiş efendim, ‘Yolsuzluklarımız varmış’ Ne yolsuzluğumuz varmış? 5 sene önce ihalelerde yolsuzluk yapmışız. İç işleri müfettişleri bulamamış, kontrolörler bulamamış, Sayıştay denetçileri bulamamış bu kardeşlerimiz yolsuzluğu bulmuş. Tetikçi bir gazeteyle de ev ev gazete dağıttırıyorlar. Hiç dağıttırmana gerek yok. Götür belgeleri savcılığa, işin kolaylaşır. Beni de alırlar içeri, rahatça belediye başkanı olursunuz” dedi.

Bademli Bahçe Mevkii’nde Yoğun kalabalık ile karşılanan Fethiye Belediye Başkanı ve DP Adayı Behçet Saatcı, projelerini anlattıktan sonra birçok konuda değerlendirmelerde bulundu. Başkan Behçet Saatcı, “Şimdi size gelip bizle ilgili üfürüyorlar, anlatıyorlar. Neymiş efendim, ‘Yolsuzluklarımız varmış’ Ne yolsuzluğumuz varmış? 5 sene önce ihalelerde yolsuzluk yapmışız. İç işleri müfettişleri bulamamış, kontrolörler bulamamış, Sayıştay denetçileri bulamamış bu kardeşlerimiz yolsuzluğu bulmuş. Daha önce 200-300 gazete dağıtan tetikçi bir gazete ile 10.000 gazete basıp köy köy dağıtıyor. Hiç dağıtmana gerek yok. Götür belgeleri savcılığa, işin kolaylaşır. Beni de alırlar içeri, rahatça belediye başkanı olursunuz” ifadelerini kullandı.

“Madem kötü adamdık,
Genel başkanlarınız bizi neden partisine davet etti?”

İçerisinde AKP ve CHP olmak üzere 7 siyasi partiden teklif alan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Belediye Başkanı Behçet Saatcı yaramaz adamdı. Behçet Saatcı, çoluğuna çocuğuna hısımına akrabasına para yağdırıyordu. Madem bu kadar kötü adamdık da Sayın Başbakan Erdoğan ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bizi neden partilerine davet etti? Bana laf atarken iyi düşünecekler. Şuan bu iki arkadaşımız, belediye başkan adayı olmalarını tüm kamuoyu çok iyi biliyor, benim tercihime borçlular. Ben AKP veya CHP’yi tercih etseydim o arkadaşlarımın ismi bile yoktu. Herkes haddini bilecek” dedi.(FG)

 

364 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle