Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi

Erkan Ilik | 18 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mehmet Üyük dün Günlükbaşı Pazarı’nda esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Günlükbaşı Pazarı’nı gezen Üyük ve arkadaşları, esnafa ve vatandaşlara projelerini tanıtan kitapçık dağıttı. Vatandaşların ilgisi karşısında memnuniyeti gözden kaçmayan Üyük “ Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi bizleri gerçekten mutlu ediyor. Görüyoruz ki vatandaşlarımız da artık bir değişimi istiyor. Milliyetçi Hareket Partisi olarak hazırladığımız projelerle Fethiyemiz de sadece göze hitap eden süslemelerle değil, halkımızı ekonomik olarak rahatlatan, insan odaklı, insanların daha rahat ve güvenli bir şehirde yaşamasının yolunu açacağız” dedi.

Kordonda Büyük İlgi

Günlübaşı Pazarı’nın ardından çalışmalarına kordonda devam eden Üyük ve arkadaşları, kordonda vakit geçiren Fethiyelileri de ziyaret etti. Ziyareti sırasında sık sık önü kesilen Üyük, yaşlısından gencine bütün vatandaşlarla ayaküstü sohbet etti, sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kordonda bulunan işletmeleri de ziyaret eden Üyük, işletme sahiplerinin ve çalışanlarının da sorunlarını dinledi. İşletme sahipleri ve çalışanlarının iş yapamama sıkıntısı üzerine Mehmet Üyük “ Projelerimiz arasında turizmin çok önemli bir yeri var. Turizmi 12 aya yayarak, Fethiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan turizm işletmelerinin kalkınmalarını sağlayacağız” dedi.
Çocuklar Tebessüm Ettirdi
Kordon gezisi sırasında yürüyüş yapan aileler ile de sohbet eden Üyük, çocukların da ilgi odağı oldu. Üyük’e bozkurt işareti yapan çocuklar Üyük ve ekibini tebessüm ettirirken Üyük “Çocuklarımız bizim geleceğimiz, projelerimizde çocuklarımızı ve gençlerimizi de unutmadık, onların daha sağlıklı ve mutlu bir şehirde yaşaması için elimizden geleni yapacağız. Yapacağımız parklar ve gençlik merkezleriyle onların hayatlarına renk katacağız” dedi.(FG)
Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi (1)_640x425 Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi (2)_640x425 Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi (3)_640x425 Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi (4)_640x425 Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi (5)_640x425 Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi (6)_640x425 Üyük’e Kordonda Yoğun İlgi (7)_640x425

394 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle