Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Üyük’e Çarşı Esnafından Yoğun İlgi

Erkan Ilik | 29 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük Çarşı Caddesi ve Dispanser Caddesi esnaflarını ziyaret ederken vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılandı. 30 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler seçimlerine sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük çalışmalarını gece gündüz demeden hızlandırdı. Akşamları ev toplantıları ve mahalle toplantıları ile gündüzleri de ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük, dün de Çarşı Caddesi ve Dispanser Caddesindeki esnaf ve halkı ziyaret etti.

Halk da Değişimden Yana

Çarşı Caddesi ve Dispanser Caddesi esnaflarına yapmış olduğu ziyarette halk tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada: “30 Martta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarımız kapsamında Çarşı Caddesi ve Dispanser Caddesinde ekmek parası mücadelesinde bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyaret sırasında halkımız tarafından çok güzel ilgi ve alaka ile karşılandık. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak seçim çalışmalarımıza başlamadan önce “Fethiye’nin Değişim Zamanı” sloganı ile yola çıkmıştık. Hakikatten bugün ve daha önceki yaptığımız ziyaretlerde de halkımızın da bizim gibi düşündüğünü gördük. Bazı adaylar ve siyasi partiler bizim bu yarıştaki en iddialı parti olduğumuzu gördüğündendir herhalde çamurluklar ve çirkin siyaset yapmaya başladılar. Biz onların seviyesine düşmeyeceğiz. Bizim onlar gibi koltuk sevdamız yok. Bizim amacımız Fethiyemize ve halkımıza hizmetkârlık yapmaktır” diye konuştu.(FG)

Üyük’e Çarşı Esnafından Yoğun İlgi (1)_640x427 Üyük’e Çarşı Esnafından Yoğun İlgi (2)_640x427 Üyük’e Çarşı Esnafından Yoğun İlgi (3)_640x427 Üyük’e Çarşı Esnafından Yoğun İlgi (4)_640x427

393 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle