Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Üyük Göcek Esnafını Ziyaret Etti

Erkan Ilik | 14 Mart 2014 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Milliyetçi Harelet Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük dün Göcek’te esnafları ziyaret etti. Esnaf ziyaretine Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan’da ve MHP Fethiye Belediye Meclis Üye Adayları da katıldı. Üyük “Belediye meclisimiz seçkinlerden değil halkın içinden, sizlerden, aranızdan biri. Ben de, bir esnaf olarak şunu belirteyim ki; Belediye Meclisimizin çoğunluğu sizler gibi esnaf. Esnaflığın bütün meslek dalının temsil edilmeye çalışıldığı, esnaf ve kadınlara meclisinde en fazla yer veren partiyiz. Dolayısı ile halkın ve esnafın sorunlarını iyi biliyoruz. Biz bu meclisi sizinle oluşturduk, bu şehri de sizinle beraber yöneteceği”’ dedi.

“Göcek koylarındaki atıklar etkin bir şekilde temizlenerek, doğal güzelliklerimiz özenle korunacak.”

Ziyareti sırasında Göcek esnafına projelerinden de söz eden Üyük “Her yıl yerli ve yabancı, tekne sahibi ve tekne müşterilerince fütursuzca kirletilen, atık bırakılan Fethiye ve Göcek Koyları, adalar her türlü ekip ve ekipman kullanılarak, sezon başı ortası ve sonu özellikle olmak üzere her daim temizlenecektir. Akabinde etkin denetimle özenle korunacaktır. Turizm Sektörünün Her Branşına Hizmet Eğitimleri Verilecek.Turizm sektöründe çalışmak isteyen gençlerimizin ve esnafımızın, turizm eğitimi alması sağlanacak. Uygulanacak eğitim çalışmaları belediyenin öncülüğünde yapılacak” dedi.

Sezonluk Değil 12 Ay Turizm

Mehmet Üyük “sadece sezonluk yaz turizminden faydalanabilen Göcek, konferans-kongre turizmi ile turizmin sezonluk bir faaliyet olmaktan çıkarılarak, on iki ay boyunca yaşam biçimi haline gelmesi sağlanacak. Dünyada ve ülkemizde çok önemli yer tutan konferans turizmi için her türlü çalışma ve yatırımlara belediye olarak destek olunacaktır. Bu sektöre yönelik turizm yatırımları yapılacak, akabinde konaklama tesislerimizin kalitesinin ve kapasitesinin arttırılması içinde destek olunacaktır” dedi.(FG)

Üyük Göcek Esnafını Ziyaret Etti (1)_640x425 Üyük Göcek Esnafını Ziyaret Etti (2)_640x425 Üyük Göcek Esnafını Ziyaret Etti (3)_640x425 Üyük Göcek Esnafını Ziyaret Etti (4)_640x425 Üyük Göcek Esnafını Ziyaret Etti (5)_640x425

 

470 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle