Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi

Erkan Ilik | 13 Mart 2014 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi

Köylerdeki çalışmaları ile öne çıkan Üyük, Fethiye Merkezindeki esnafları ziyaret ederek, esnafla buluştu. Üyük “esnafla buluşmak, sadece seçimden seçime ziyaret etmek değil, buluşmak onlarla sürekli istişare etmek demektir” dedi. “Belediye meclisimiz seçkinlerden değil halkın içinden, sizlerden, aranızdan biri. Ben de, bir esnaf olarak şunu belirteyim ki; Belediye Meclisimizin çoğunluğu sizler gibi esnaf. Esnaflığın bütün meslek dalının temsil edilmeye çalışıldığı, esnaf ve kadınlara meclisinde en fazla yer veren partiyiz. Dolayısı ile halkın ve esnafın sorunlarını iyi biliyoruz. Biz bu meclisi sizinle oluşturduk, bu şehri de sizinle beraber yöneteceği”’ dedi. “Seçkinlerin meclisini değil,  bir halk meclisini oluşturduk. Kimseyi ayırıp ötelemeden, bütün Fethiyeyi kucaklayarak, onları dinleyip anlayarak çalışmalar yapıyoruz. Bu seçimden önce olduğu gibi, meclisimizle beraber seçimden sonra da böyle olacak. Yani Fethiye’yi sizlerle beraber yöneteceğiz” dedi.
“Bana oy vermeyenlere de hizmet edeceğim”

“En küçük esnafın sorunu bile bizim için önemli, her sorunun üstesinden gelecek birikimimiz var. Fethiye’deki her esnafın fikrine saygı duyup istişare edeceğim, Keşmekeş olan trafik sorununu çözeceğim, Bana oy vermeyenlere de hizmet edeceğim, ,gürültü kirliliği olmayan, havası suyu ve toprağı temiz, doğası ve doğal kaynakları korunan, Mahallelerimizin hepsine eşit ve adil hizmetin sunulduğu bir Fethiye için bizi seçin” diyerek oy isteyen Üyük, Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’da Birlikteydi

Esnaf gezisine Muğla Milletvekili ve aynı zamanda Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Erdoğan ve Fethiye Belediye Meclisi adayları ile gezisini sürdüren Üyük, Fethiye belediyesi olarak iyi hizmet üretmek bizim görevimiz. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayıyla el ele verip büyük hizmetleri yapacaklarına dair söz verdi. Örnek alan değil, örnek alınan belediye anlayışıyla yönetim istiyorsanız, ben göreve hazırım. Halkın sorunlarını bilen, halkın içinden bir meclis görmek istiyorsanız, Milliyetçi Hareket Partisi yetişmiş kadrolarıyla hizmete hazır. diyerek Fethiye esnaf ziyaretlerinin sürekli devam edeceğini belirtti.(FG)

Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi (1)_640x425 Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi (2)_640x425 Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi (3)_640x425 Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi (4)_640x425 Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi (5)_640x425 Üyük Esnaf Gezisine Hız Verdi (6)_640x425

360 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle