Hoşgeldiniz  
................................................

Üyük Davullarla Karşılandı

Erkan Ilik | 20 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Fethiye Belediye Başkanı Mehmet Üyük dün akşam Çatalarık ve Yenimahalle’de toplantılara katıldı.  İlk olarak Yenimahalle de açık hava toplantısına katılan Üyük mahalleliler tarafından davul zurna ile karşılandı. Mehmet Üyük her toplantısında olduğu gibi Yenimahalle’deki toplantısında da projelerini, mahalle sorunlarını ve çözümlerini sunumlar eşliğinde anlattı. Mehmet Üyük konuşmasında “Yenimahalle Fethiye içinde özel bir yeri olan, Fethiye hayatına renk katan bir mahallemizdir. Fethiye’nin bütün düğünlerini ve eğlencelerini Yeni mahallelilerle birlikte yapıyoruz. Her Fethiyeli’nin hayatında mutlaka Yeni mahalleli ağabeylerimizin, ablalarımızın önemli bir yeri var. Buna karşın bu neşeli insanların işsizlikten kaynaklan büyük sorunları var. Biz de işsizlik sorununu tamamen ortadan kaldırmak, bu özel insanların el sanatlarını tekrar canlandırmak için projeler hazırladık” dedi. Mahallelinin coşkusu karşısında tepkisiz kalamayan Üyük ve arkadaşları mahallenin eğlencesine alkışlarla katıldı. Vatandaşlardan destek sözü alan Üyük “Fethiye’nin her mahallesine eşit ve adil hizmet vereceğiz” dedi.
Üyük: “Herkes İstediği Partinin Toplantısına Korkmadan Katılacak”
Mehmet Üyük Yenimahalle’de gerçekleştirdiği toplantının ardından Çatalarık Mahallesi’nde toplantıya katıldı. Çatalarık Mahallesi Açık Düğün Salonundaki toplantıya çok sayıda mahalleli ve partili katıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkanı Cengiz Çay yaptığı konuşmada halkımızın neden MHP’ye ihtiyacı olduğunu ve Türkiye’nin bundan sonraki siyasi gidişatı açısından bu seçimlerin çok büyük önem arz ettiğini dile getirdi ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük’e destek istedi. Cengiz Çay’ın ardından Mehmet Üyük Çatalarıklılara ekibini tanıttı.  Projelerini anlattıktan sonra mahalleliye hitap eden Mehmet Üyük “Çatalarık Fethiye’nin en az hizmet alan mahallelerinden birisi. Adeta üvey evlat muamelesi görüyor. Arıtma tesisleri bu mahallemizde olmasına rağmen, hiçbir sokakta kanalizasyon çalışması yapılmamış. Belediye tarafından birçok inşaat hakkında zabıt tutulmuş, Sümen altı edilen bu zabıtlar seçim zamanlarında halkımızın karşısına çıkartılıyor. Mahalledeki imar sorununa hiçbir şekilde çözüm üretilmiyor. Biz seçildiğimiz takdirde imar planları üzerinde yapacağımız değişiklikle sorunlu olan bölgelerdeki zabıtlara konu olan problemlerin büyük çoğunluğunu ortadan kaldıracağız. Bundan sonraki seçimde herkes istediği partinin toplantısına korkmadan katılabilecek. Bizim için halkımızın kimi desteklediği hizmet vermede bir kriter değildir” dedi.(FG)
Üyük Davullarla Karşılandı (1)_640x480 Üyük Davullarla Karşılandı (2)_640x427 Üyük Davullarla Karşılandı (3)_640x427 Üyük Davullarla Karşılandı (4)_640x480

378 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle