Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Üyük, Çocukları Unutmadı

Erkan Ilik | 24 Nisan 2014 | Güncel A- A+

30 Mart Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Üyük, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızdan beklentimiz; iyi yetişmiş, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır ”dedi.

30 Martta Fethiye Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Üyük, daha önce yaşananların tam tersini yaşatıyor. Seçimde her yerde olan seçim sonrası kaybolanların yanı sıra ben buradayım. Seçim bitti ama bizim mücadelemiz bitmedi dercesine etkinliklerde ve önemli günlerde yerini alıyor. İşte 23 Nisan çocuk bayramı için Mehmet Üyük’ün  Çocuklara mesajı,  “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin, zorlukların yaşandığı bir dönemde açılması, geleceğimize ışık tutan önemli bir dönüm noktası olmuştur.Aziz milletimizin İstiklâl mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha güçlü bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır.

Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendirecek, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli görevler üstleneceklerdir. Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızdan beklentimiz; iyi yetişmiş, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır.

Bize düşen görev ise; çocuklarımızı dürüst, çalışkan, başarılı, vatanını ve milletini seven, donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirebilmektir. İnanıyoruz ki, çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlama gayretimiz, ülkemizin yarınlarını daha aydınlık kılacaktır.

Bu duygularla, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 94’üncü yıldönümünde sevgi dolu yürekleriyle bu güne anlam katan çocuklarımızın ve aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgiler saygılar sunuyorum” dedi.

321 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle