Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum”

Erkan Ilik | 25 Mart 2014 | Güncel, Siyaset A- A+

Seçim çalışmalarına her gün iki mahalle toplantısıyla devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye belediye başkan adayı Mehmet Üyük önceki gün Karagedik Mahallesi ve Eldirek köyünde halkla buluştu. Toplantı yaptığı yerlerde vatandaşların ilgisinden memnun olan Üyük vatandaşlardan iktidar sarhoşluğu yaşayanlara, hizmet etmeyi unutanlara gereken cevabı sandıkta vermelerini, hem Fethiye’nin hem de Türkiye’nin ufkunu aydınlık günlere açmalarını istedi.

Üyük :” Karagedik Büyükşehir yasasıyla Fethiye Belediyesinin sınırlarına dahil edilmedi”

Programına Karagedik’te başlayan Üyük kısaca projelerini anlattıktan sonra Karagedik’in sorunlarından bahsederek bunları nasıl çözeceğini anlattı. Üyük konuşmasında “ Karagedik Fethiye’nin bir mahallesi. Fethiye Belediyesinin hizmet alanı içerisinde. Yeni büyükşehir yasasıyla Fethiye Belediyesinin sorumluluk alanı içine girmedi. 15 yıldan beri buraya hizmet etmeyenler, hizmet edemeyenler hangi yüzle gelip sizden oy istiyorlar. Hiç mi yarım saatini, 1 saatini ayırıp Karagedik’in sokaklarında gezmediler. Milyon metre kare parke döşemekle övünenler, gelsinler Karagedik’te hangi yolu yaptıklarını sizlere göstersinler. 30 yıllık otobüsleri size layık görenler Tuzla’dan ne farkınız olduğunu anlatsınlar. Bizim için Tuzla neyse Karagedik’te odur.

30 Marttan sonra size eşit, adaletli bir hizmet sözü veriyorum. ”

Karagedik’ten sonra Eldirek Köyünde coşkulu bir kalabalıkla karşılaşan Üyük “Eldirek annemin köyü, kendimi size emanet ediyorum” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Cengiz Çay ve geçmiş dönem milletvekili adayı Süleyman Taşkın yaptıkları konuşmalarda 30 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi ve Fethiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Üyük’e destek istedi.

Üyük : “Çiftçimize tam destek vereceğiz”

Diğer partilerden farklı olarak hazırladıkları projelerin yoksulluğu ortadan kaldırmak, insanların evlerine bir fazla ekmek götürmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Üyük ; ”Belediyenin görevi yol yapmak, kaldırım yapmak, çöp toplamak değil, sorumluluk alanı içinde ekonomiyi, ticareti canlandırmaktır. Turizmin olduğu yerde turizmi canlandırmak, tarımın olduğu yerde de tarımın canlanmasını sağlayan projelerle karşınıza çıktık. Eldirek geçimini tarımdan sağlayan bir köy, bizde hem üretirken ziraat mühendislerimizle çiftçimize destek olacağız, hem de ürünlerinin pazarlanmasında onlara destek olup, mağdur olmalarını engelleyeceğiz”  dedi. (FG)

Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (1)_640x425 Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (2)_640x425 Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (3)_640x425 Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (4)_640x425 Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (5)_640x427 Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (6)_640x427 Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (7)_640x427 Üyük “Adaletli Hizmet Sözü Veriyorum” (8)_640x427

418 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle