Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Üni Fethiyespor’lu Taraftarlarla Olumlu Panel..!

Erkan Ilik | 07 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk, Profesyonel Şube Sorumlusu Okan Uysal ve Teknik Direktör Engin İpekoğlu Fethiye Vale Bistro toplantı salonunda Üni Fethiyespor taraftarlarıyla bir araya geldiler. Türkiye’nin çeşitli kentlerinde öğrenim gören Üniversiteli gençlerin oluşturduğu Üni Fethiyespor adını alan taraftarlarının düzenlediği toplantı hem taraftarlar açısından, hem de kulüp açısından çok yararlı geçti. Toplantının açılışını yapan Üni Fethiyespor taraftarları lideri Emre Yarbaşı; Türkiye`nin çeşitli şehirlerinden Fethiyespor`a gönül verenlerin buluştuğu bir adres olduklarını ve gün geçtikçe çoğaldıklarını söyleyerek; ” Bizler Fethiyespor aşığıyız ve bu armanın peşinde de koşmaya devam edeceğiz. Bizim bir arada olmamızda desteği ve emeği olan herkese yürekten teşekkür ediyoruz. Bu panele katılmamızın en büyük amacı ise düşüncelerimizi kulübümüzle paylaşmak, konuşmak, beklentilerimizi iletmek ve bizlerden beklenilenleri öğrenmektir. Fethiyespor sevdasında yolumuza sonuna kadar devam ederek büyük kitlelere ulaşacağız. Bu yolda ölmek var dönmek yok. Takımımıza da inancımız sonsuz ve iyi yerlere geleceğimizi biliyoruz” dedi. Yarbaşı bu girişten sonra, Üni Fethiyespor atkılarını Başkan İsmail Öztürk, Profesyonel Şube Sorumlusu Okan Uysal ve Teknik Direktör Engin İpekoğlu`na hediye etti. Fethiyespor kulübü başkanı İsmail Öztürk söz alarak; “Sizler yeni bir oluşumsunuz. Gelecekteki günlerin ve yeniliklerin bir habercisi olduğunuzu düşünüyorum. Fethiyespor birçok defa tarih yazmıştır. Bu, zaman zaman duygusal, zaman zaman idealist tavırlarla olmuştur. Sizlere baktığımızda yarının genç yöneticilerini görüyorum. Bu bayrağı ileride sizler teslim alacaksınız. Benim en büyük idealim ve hayalim Fethiye`nin bir spor kenti olması. Bu anlamda gerçekleri buraya getirmemiz gerekiyor. Boş hayallerin peşinde olmadan, gerçekçi ve doğru projelerle bunu başarmamız mümkündür. Bu ideallerin gerçekleşmesinde siz gençlerin de önemli katkıları olacaktır.”dedi.

Üni Fethiyespor taraftarı bir gencin Stadyumla ilgili sorusuna yanıt veren Başkan Öztürk konuyla ilgili olarak “Az önce, Fethiye ülke düzeyinde önemli, bir spor kenti olmalıdır demiştim. Kentimizi yöneten büyüklerimiz hem kamuoyuna, hem de kongrelerimizde üyelerimize Fethiye`ye yakışır UEFA Standartlarında bir çağdaş stadyum kazandırmak için vaatlerde bulundular. Ve bu yönde önemli projeleri geliştirip olumlu adımları başlattılar. Önümüzde  önemli bir seçim dönemi var. Göreceksiniz ki, kentimizin yönetimine hem yeniden aday olanlar, hem de ilk kez aday olanlar Fethiye`nin bu temel ihtiyacı konusunda açıklamalarını yapacaklardır. Bizler yöneticiler olarak, sizler taraftarlar olarak ve Fethiye`de yaşayan tüm insanlar bu girişimlerin hem takipçisi olacak, hem de gönülden destekçisi olacaklardır. Kısa sürede görüldü ki, Fethiyespor elde ettiği önemli marka değeriyle Fethiye`nin tanıtım ve turizminde en temel tanıtım aracı olmuştur. Sadece bir stadyum değil, kentin içinde ve çevresinde çok sayıda spor tesisiyle Fethiye`nin gelişimi daha da hızlanacak ve topyekün bir spor merkezi olma yolunda olumlu değerler kazanacaktır. Fethiye`nin sosyal ve ekonomik yaşamına damgasını vuran Fethiyespor`un bu önemini tüm adaylar dikkate alacak ve bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de kulübümüzle uyum içinde olacaktır. Bizler bu konuda umudumuzu koruyacak, denetim görevini de yerine getireceğiz.”dedi.

İsmail Öztürk Konuşmasına; “Birlikte yola çıktığımız, birlikte yürüdüğümüz arkadaşlarımız ve sizlerle bu mücadelede alnımızın akıyla hedefe gideceğiz. İnandık, ilke edindik ve bu yola baş koyduk. Fethiyespor bende bir tutku oldu. Doğru tespit ve doğru seçimlerle başarıyı yakalayacağız. Öğrenmenin yaşı yok. Vefalı olmalı, her değeri, her katkıyı önemseyerek, sorgulamalıyız. Bu lig son maçta biter. O zaman önde de olsak, geride de olsak, bu mücadeleye sonuna kadar devam etmeliyiz. İnancımızdan, bilgimizden ve birlikteliğimizden asla vazgeçmeyeceğiz.” şeklinde devam etti.

İsmail Öztürk Saraçoğlu stadyumundaki 4 Aralık “Yüce Atatürk” çıkışıyla ilgili olarak; “1920 yılında neler olduğunu ve yaşandığını bilmeyenler 4 Aralık`ta yaşananlar için çok farklı yorumlar yaptılar. Oysa 4 Aralık 1920`de TBMM`de Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk grubu kuruldu ve Mustafa Kemal Atatürk grup başkanı seçildi. O günün anısına biz o duruşu sergiledik. Bizim o günkü yürekli duruşumuzun meyveleri yavaş yavaş yenilmeye ve toplanmaya başlanacak. Bu duruş unutulmayacak, yeter ki sizler unutmayın. Bizler yaratıcı olmalıyız, üretmeliyiz. Araştıralım, sorgulayalım, kendi duygu ve düşüncelerimizi de topluma yansıtarak kulübümüz adına olumlu yaptırım sağlayalım.” şeklinde devam ettiği konuşmasında; “Onurlu, karakterli, bizler kadar başarıya inanan bir takımımız var. Takımın tamamına yakını aynı zihniyette. Engin hocamız ve ekibi oldukça profesyonel ve akademik kişilerden oluşuyor. Onlara inancımız sonsuz. Sadece futbol takımının ve ekibinin değil, tribünlerin inancı da bizleri yüreklendiriyor. Fethiye olarak da aynı doğrultuda olmalıyız. Ben kendi tercihimle  Fethiye`liyim, kendi tercihimle ömrümün kalanını bu kentte yaşamaya karar verdim.. Kimse beni zorlamadı, mecbur etmedi. İsteyerek, severek yürekten Fethiye`li olmayı tercih ettim. Bilinçli olarak tercihimi bu yönde kullandım.” dediği konuşmasını şu sözlerle bitirdi; “Sizler bana tespit ettiğiniz yanlışları, doğru, bilinçli ve iyi niyetli bir şekilde getiriyorsanız, yapıcı eleştirilerde bulunuyorsanız benim her zaman dostumsunuz. Yanlış insanlar bu kulübe yatırım yapamaz, bu kulübün içinde olamaz. Sizler bu kulübe sahip çıkıyorsunuz. Bize destek oluyor, güç veriyorsunuz. Bizi yıpratacak, Fethiyespor`un ahengini bozacak kişilerle beraber olamayız. Bizim için öncelikli olan Fethiyespor`un bugüne kadar oluşan olumlu genetik yapısıdır. Bu yapıda asla bozulmamalıdır. Yarınlara olumlu bir anlayışı taşımalıyız. Yönetimiyle, sporcusuyla, taraftarıyla bu olumlu yapıyı yarınlara taşımalıyız.

Fethiyespor ürün satış mağazasına olan ilgi bizleri memnun edici boyuta ulaştı. Yakın vadede ürünlerimizin satışının gerçekleştirileceği gezici bir aracı hayata geçirmek istiyoruz. Uzun vadede ileriye yönelik olarak da Hisarönünde büyük bir mağaza açmak planlarımızın arasında. Bir yandan günlük işlerimizi yaparken, bir yandan da yarınlara yönelik ekonomik katkılar sağlayacak girişimlerimizi artırmalıyız. Sizlerden önemli bir beklentimiz var ve bunu hayata geçirmenizi diliyoruz. Çift ya da çok başlı olmak hiç bir zaman insanları amaçlarına ulaştırmaz. Fethiye her zaman kendi değerine sahip çıkar ve söz konusu Fethiyespor olduğu zaman akan sular durur. Sizlerin de toplanıp bir araya gelmeniz ve Fethiyespor`a destek olan tek bir taraftar derneği olarak hareket etmeniz önemli. Birleşin ve birlikte hareket edin. Ayrılıklar farklılıklar yaşanmasın. Paylaşımları genişletirsek, hep beraber daha doğru ve güzel adımlar atar, güzel şeylere imza atarız. Özellikle bayan arkadaşlarımızın bu oluşumun içinde olması bizler için sevindirici. Hep okuyan olalım. Sizler bu güzel duygularla ve yapıcı düşüncelerle takımınıza sahip çıkarak bu oluşumu yapılandırdınız. Sakın bırakmayın ve yolunuza bıkmadan usanmadan devam edin.”dedi Toplantının devamında, gençlerin çeşitli konulardaki sorularını Başkan Öztürk,  yöneticimiz Okan Uysal ve Teknik Direktörümüz Engin İpekoğlu yanıtladılar. Toplantı bitiminde hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi ve gençler Ankaraspor maçına tam kadro katılarak tribün desteğini artıracaklarını belirttiler. Üni Fethiyespor’lu gençler daha sonra stadyuma gelerek futbolcularla tanıştılar.(FG)

 

068_640x453 073_640x366 075_640x466 076_640x452 079_640x384 080_640x306 081_640x333 082_640x480 087_640x306 091 (1)_640x329 091_640x329 092_640x480 093_640x383 095_640x480 096_640x377 113_640x473 118_634x480 126_640x326

 

461 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,2304
EURO 10,7200
BIST 12,7011
ALTIN 524,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle