Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Uludağ, “Sorunların Üstesinden ancak Milli Görüş gelir”

admin | 26 Aralık 2011 | Güncel A- A+

Hafta sonu Muğla da yapılan ve katılımın yoğun olduğu kongreye Fethiye’den de çok sayıda partili otobüslerle kongreye gitti. Saadet Partisi eski ilçe başkanı ve Milletvekili adayı olan Ömer Uludağ kongrede yaptığı konuşmada, “ALLAH ın bize bahşettiği bu güzel günde, burada çok önemli ve mühim bir amaç için toplanmış bulunuyoruz. Bugün burada toplanmamızın önemini, Dünya da ve Ülkemizde yaşanan siyasi ve politik gelişmelerden daha iyi anlıyoruz. Yeryüzünün bütün coğrafyasında Müslüman kardeşlerimize ve mazlumlara karşı baskı, sömürü ve katliamlar kat kat artarak devam etmektedir. Bunun yanında İslam dinini değiştirme çalışmaları da sürmekte, tepkisiz, inancı sömürülmüş ve şuursuz Müslüman topluluklar oluşturulmaya çalışılmaktadır. Arap Baharı denilen, fakat arap kardeşlerimize kan ve gözyaşından başka bir şey kazandırmayan son gelişmeler. Merhum Prof Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın tabiriyle “SİYONİZMİN AKTÖR DEĞİŞTİRMESİDİR.”

Fransa geçtiğimiz günlerde malum 1915 yasasını kabul etti. Ne acıdır ki hükümet Fransa ya gerekli tepkiyi gösteremedi. Çünkü; hala Avrupa Birliği sevdaları devam etmekte. Nasıl bir büyü ile büyülendilerse, Şanlı milletimizin tarihini çarptırarak ecdadımıza dil uzatan iftira atan Avrupa Birliğine hala girmeye çalışıyorlar. Üstüne üstlük Avrupa Birliği dağılma noktasına kadar gelmişken, bu inatlarını ve isteklerini anlamış değiliz. Fransa ya karşı yapılan birkaç açıklama ve etkisiz birkaç yaptırım kararı bize şunu gösteriyor ki, Bu olayda Danimarka’nın Karikatür krizi ya da Mavi Marmara baskını gibi halkımıza unutturacaklar.

Daha dün Fransa uçaklarına hava sahamızı açarak Libya lı kardeşlerimiz bombalanmasına müsaade eden AKP iktidarı değil miydi. Nasıl bir gaflet içindesiniz ki, tarihi katliamlarla geçmiş bir ülkeye, üstelik Müslüman bir ülkenin bombalanması için Türkiye’nin hava sahasını açıyorsunuz.  Yazıklar olsun size.

AKP’nin uyguladığı, Muhalefet partilerinin ise desteklediği Ekonomi, Dış politika, Açılım ve Avrupa birliği politikaları Ülkemizi günden güne çatışmaya, savaşa ve parçalanmaya doğru sürüklemektedir.  Türkiye’nin yoksullaşmasında, borca esir edilmesinde, aç bırakılmasında, komşularımızla sorunlarımızın artmasında AKP iktidarı ne kadar sorumlu ise, meclisteki muhalefet partileri de o kadar sorumludur. İktidar ve Muhalefet partileri Karagöz Hacivat siyaseti yapmakta, milletin gerçek gündemini saklayarak milletimizi uyutmaktadır.

Merhum hocamızın dediği gibi “Siz hala AKP ile CHP’nin aynı olduğunu anlamadınız mı? İkisi de IMF ci ikisi de AB ci, ikisi de ABD’ci.” Türkiye de 60 tane parti yok. 2 tane parti var. Biri Milli Görüşün tek partisi SAADET Partisi ve diğerleri.”  Bu söz son şike yasasında da Hocamızın ne kadar haklı olduğunu bir kez daha göstermiştir. İşlerine geldiğinde el birliği ile Cumhurbaşkanının geri gönderdiği bir yasayı hiç görüşmeden tekrar onaylayabiliyorlar. Bu nasıl bir uyum ve anlaşmadır.

Geçtiğimiz hafta ise TBMM de 2012 yılı bütçe görüşmeleri yapıldı. Bu kadar mühim bir kanun görüşmesinin sonucunda, hangi haber kanalında bilgilendirici bir haber yapıldı yadayorumlandı. Bu milletin bilmesi gereken TBMM sinde konuşulan ve onaylanan bir kanun tasarısı bile gizlenir duruma gelmiştir. Bu olay bile Mecliste Milli Görüşün eksikliğini göstermektedir.

Burada toplanmamızın ne kadar önemli olduğunu görüyorsunuz. İnsanlık Saadet e muhtaç ve Dünya bizi bekliyor. Yeryüzünden sömürüyü kaldıracak, adalet sağlayacak ve haklıya hakkını verecek olan Milli Görüştür. Buda bizim çalışmalarımızla, gayretlerimizle ve inancımızla olacaktır. Nasıl Bizans yıkıldıysa, İstanbul Fetih edildiyse, Çanakkale geçilmediyse ve Kurtuluş savaşında düşman denize döküldüyse, Bugünde Siyonizm yok edilecektir. Nasıl yapacaksınız diye soranlara diyorum ki. Biz inançlı insanlarız, inanıyoruz ki ALLAH bize yardım eder. ALLAH bize yardım etti mi, hiçbir güç bize galip gelemez. Ancak biz galip geliriz.

Son sözümüz de Şudur. ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR.”dedi. Ayakta alkışlanan konuşmanın ardından diğer konuşmacılarda Milli Görüş’ün tekrara iktidar olma yolunda ilerlediğini ve Türkiye’deki sorunların çözümü milli görüşün projeleridir.”dediler.

 

210 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,0053
EURO 9,5258
BIST 10,7050
ALTIN 465,16

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle