Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Uludağ, “Koltuk İçin Değil, İnsan Kazanmak Çalıştık”

Erkan Ilik | 01 Nisan 2014 | Güncel A- A+

Saadet Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Ömer Uludağ seçim sonuçlarının ardından değerlendirme de bulundu. Uludağ yaptıkları çalışmaların ardından elde edilen oy oranlarına bakarak kaybettiğimizi düşünmüyoruz. Bizler koltuk kazanmak için çalışmadık, insan kazanmak için çalıştık bizim için en büyük mutluluk budur.”şeklinde konuştu.

Uludağ konuşmasında, “Bir seçimi daha geride bırakarak, şehrimizin ve ülkemizin yerel yönetim başkan ve meclis üyelerini seçtik. Sonuçların Vatanımız ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Seçim çalışması sürecinde ulaştığımız ya da ulaşamadığımız tüm halkımızın bize göstermiş olduğu teveccüh ve güler yüzlülüğünden dolayı da teşekkür ediyorum. Eğer bizimde teşkilat ya da aday olarak bir hatamız bir kusurumuz olmuşsa buradan özür diliyorum.

Biz bir davanın temsilcileriyiz. O nedenle yapmış olduğumuz seçim çalışmaları ve sandık sonuçları bizim kaybettiğimizi değil kazandığımızı göstermektedir. Bizim gayemiz bir koltuk kazanmak değil bir insan kazanmaktır. Çünkü bir insan kazanmak bir alemi kazanmak anlamına gelir. Saadet Partisi teşkilatı olarak önümüzdeki yıl yapılması olası olan seçimler için, bugünden itibaren çalışmalarımıza başlıyoruz. Bizim kaybedecek zamanımız yoktur. Bu seçimde birlikte mücadele ettiğimiz kardeşlerime, rakip adaylara ve bizi takip eden basın mensuplarına da teşekkürü bir borç bilirim. Tüm rakip adaylarda birbirinden kaliteli abilerim ve kardeşlerimdir. Bu seçimde beni en sevindiren şey 5 yıl önce başlatmış olduğum, seçimlerde projeler yarışsın düşüncesinin bu seçimde benimsenmesidir. Seçimi kazanan Sayın Behçet Saatçi abimize devam edecek olan görevinde de tekrardan başarılar diliyorum hayırlı ve uğurlu olsun.”dedi.(FG)

SONY DSC

333 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle