Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

TÜRSAB’ın Yeni Başkanı Süleyman Kaya

Erkan Ilik | 10 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

TÜRSAB’ın Yeni Başkanı Süleyman Kaya

Şubat ayının ilk haftasında gerçekleştirilen kongrenin ardından yapılan seçimlerden sonra listeye giren isimler görev dağılımını gerçekleştirdi.

TÜRSAB’ın İsmi Değişti

TÜRSAB Fethiye Bölgesel Yürütme Kurulu’nun ismi de TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu olarak değiştirilecek bölgesel sınırlar da değiştirildi. Bölge sayısı Türkiye genelinde 12 iken, 36’ya yükseltildi, üyesi sayısı 250’ye çıktı.

Yeni Başkan Süleyman Kaya

TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu’nun yeni başkanı turizmci Süleyman Kaya seçildi. Kaya, yapılan ilk toplantının ardından görev dağılımını da gerçekleştirerek çalışmalarına başladı. Kaya yaptığı basın açıklamasında;TÜRSAB Fethiye Bölgesel Yürütme Kurulu’nun da ismi değiştirilerek, Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu olarak değiştirildi. Yeni oluşum çerçevesinde sorumluluk alanımızda Köyceğiz’den Demre’ye kadar yapıldı. 250 tane seyahat acentemiz var. 9 asil 9 yedek üye seçimi de gerçekleştirildi. Seçimlerimizde 135 kişi oy kullandı. Bizim 9 kişilik asil üyelikler arasında görev dağılımını gerçekleştirdik. Başkanlığa Süleyman Kaya, ikinci başkan olarak Salih Taşçı, Sayman üye Abdullah Koyuncu, genel sekreter Turgut Kahya, Göcek temsilcisi Ramazan Güneş, Dalyan’dan Mehmet Çobanoğlu, Kaş’tan Fethiye Kemal Öztürk, Kalkan’dan Metin Öncül’den oluşuyor. Hedefimiz 50 Milyar girdi, 50 milyon turist olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Öte yandan Dalaman Havalimanı bizim bölgemiz içerisinde denetlemeler mutlaka yapılacak. En büyük hedeflerimizden birisi kaçak turları engellemek ve kayıt altına alarak tüketiciyi korumayı amaçlıyoruz. ”dedi.(FG)

 

 

2305 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7650
EURO 10,3338
BIST 12,0619
ALTIN 493,13

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle