Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Türk Hava Kurumunun 89. Yıl Ziyareti

Erkan Ilik | 21 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

 

Türk Hava Kurumunun 89. Yıl Ziyareti

Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi yönetimi kurulu ve başkan Mustafa Özkaya Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’a nezaket ziyaretinde bulundu. Kurulunun bu yıl 89. Yılını kutlayan THK çeşitli etkinliklerle haftayı değerlendiriyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlara da ziyaretler gerçekleştirilecek. Ziyarette konuşan THK Fethiye Şubesi Başkanı aynı zamanda THK Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özkaya, “Türk Hava Kurumu Türk Milletinin desteği ile Türk Milletine büyük hizmetler sağlayan Ülkemizin önde gelen kurumlarından biridir.

İlçemizde fahri başkanımız olan kaymakamımız Ekrem Çalık’a nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Bugüne kadar bize verdiği desteklerden dolayı da çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

Fethiye Kaymakamı ve Türk hava Kurumu fahri Başkanı olan Ekrem Çalık da, “Atatürk’ün kurmuş olduğu milli bir kurumumuz katkıları çok büyük özellikle havacılık sektörünün gelişmesinde, Ölüdeniz’deki yamaç paraşütü sporunun daha iyi bir şekilde yapılmasında çok büyük emeği olan bir kurum. Çeşitli kurslar ile paraşütçülerimizin gelişmesi içinde artıları çok fazla. İlçemizde özellikle model uçak kurslarının gerçekleştirilmesi konusunda büyük adımlar attılar. Fethiye’ye çok büyük katkıları var. Fethiyemize ismini veren şehit pilotumuz Fethi Bey’in de ölümünün 100. Yıldönümü nedeniyle yapılacak anma programı içinde THK aktif bir rol oynayacak. Ziyaretlerinden dolayı da THK yönetimine teşekkür ediyoruz.”dedi.(FG) thk-kaymakam_640x480

421 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle