Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Tuna’dan zorlu’ya ziyaret

admin | 26 Ocak 2012 | Güncel A- A+

AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Tuna, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu’yu ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde Fethiye Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Gürhan Zorlu’yu yerinde ziyaret eden AK Parti Gençlik Kolları, Zorlu’ya, yeni görevinde başarılar diledi.
Gerçekleşen ziyaret esnasında konuşan AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Tuna, “Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri olarak, ilçemize yeni atanan Orman İşletme Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için buradayız. Kendisinin genç olması sebebiyle, özellikle memnuniyetimizi belirtmek istiyorum. Gençlere daha yakın görüyoruz. Fethiyemiz ilçe olarak orman arazisi olarak, Türkiye’nin en büyük arazilerinden bir yer. Bu konuda müdürüme çok büyük iş düşüyor, biz üstesinden geleceğine eminiz. Kendisine Fethiye’deki iş hayatında başarılar diliyorum. Gençlik kolları olarak biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.
Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu ise konuşmasında, “AK Parti Gençlik Kollarının ziyareti, tabii ki çok memnuniyet verici bir durum. Ziyaretleri bizleri çok memnuniyet etti. Bende görevim esnasında insan odaklı, her şeyin ilerisinde insanın olduğu bir yönetim şekli uygulayacağım. Tabiki sorumluluğumuz ağır. Bu sorumluluğu taşımak için fedakarca görev yapmak için elimden gelen gayreti göstereceğim. Halkımızın ve arkadaşlarımızın desteği her zaman yanımızda olursa ancak başarılı olabiliriz” dedi.

293 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9527
EURO 9,5066
BIST 10,6675
ALTIN 463,10

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle