Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Tosunlarda görkemli açılış

admin | 23 Ocak 2012 | Güncel A- A+

Tosunlar A.Ş. 23. kuruluş yıldönümü nedeniyle Tosunlar İnşaat tic. Ltd. Şti. ve Lukoil Benzin istasyonun açılışını görkemli bir şekilde yaptı.
Yoğun bir katılımın olduğu açılışa Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Çamköy Belediye Başkanı Bekir Eser, Karaçulha eski Belediye Başkanı Turhan Kovancı, Fethiye Ticaret Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ve çok sayıda davetli katıldı. Duaların ardından açılışı Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı ile Çamköy Belediye Başkanı Bekir Eser birlikte yaptı.
Bölgesel sanatçı Ümmet Çelik ise açılaşa katılan davetlilere birbirinden güzel türkülerini seslendirdi.
İlk olarak konuşan Lukoil Bölge Müdürü İlyas Erdoğan, “1989 yılından bu yana inşaat malzemeleri ve Ak Pet açılışına hep beraber şahitlik ediyoruz. Kaliteli emniyetli ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Katıldığınız için teşekkür ediyorum.”dedi. Daha sonra konuşan Akpet Gaz satış koordinatörü Ömer İrsidar, “Bilal bey hesabı çok kuvvetli olan bir bayiimiz. Gerçekten böyle güzel bir açılış yapması, Fethiye halkına güzel bir şekilde bu hizmeti sunmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum. İstasyonda Lukoıl gazı olan Akpet gazı olması bundan sonra bizi daha çok gururlandıracak.” dedi. Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı ise konuşmasında, “Tosunlar A.Ş. büyük bir aile. Her köşede çevre yolunda, Karaçulha’da büyük bir şirket haline geldi. Biliyorsunuz bugünde otogazıyla, kaliteli petrolüyle açılışını yapacağız. Biz kendilerine iyi bir işletme olarak bol kazançlar temenni ediyoruz.” dedi. Açılış konuşmalarının ardından yapılan dua ile açılış gerçekleştirildi.

640 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8802
EURO 9,3262
BIST 10,4906
ALTIN 465,84

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle