Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Thk’dan Türkan’a ziyaret

admin | 23 Ocak 2012 | Güncel A- A+

Türk Hava Kurumu Fethiye Şube Başkanı Mustafa Özkaya ve yönetimi dün AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
İlçe teşkilatında gerçekleşen ziyaret samimi bir ortamda geçti. THK Fethiye Şube Başkanı Mustafa Özkaya, geçtiğimiz hafta yapılan kongrede güven tazeleyen AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’a hayırlı olsun dileklerini iletip; görevlerinde başarılar diledi.
Ziyarette konuşan Mustafa Özkaya, “AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatının geçtiğimiz hafta kongresi oldu. Mustafa kardeşimiz, ben kendisine öyle hitap ediyorum; tekrar başkan seçildi. Geçtiğimiz dönemlerde de kendisi başarılı çalışmalara imza attı. Fethiye gibi şirin bir ilçede yaşıyoruz. Yaşadığımız yer için güzel şeyler yapabiliyorsak ne mutlu bizlere. İktidar partisinin ilçe başkanı olarak kendisine büyük görev düşüyor” dedi. “THK olarak hükümet desteği ile Türk Hava Kurumu Üniversitesi’ni kurduk” diyen Özkaya, “2011-2012 akademik eğitim yılında buraya 120 öğrenci alarak, eğitime başladık. Önümüzdeki dönemde mühendislik fakültesini açıyoruz. 2014 yılında THK yerli uçağımızın üretime başlıyor. 2023 yılında da ilk uzay aracını uzaya göndermeyi amaçlıyoruz. Havacılığı gençlere sevdirmek konusunda özverili bir çalışma yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ziyarete teşekkür ederek, “Geçtiğimiz hafta içerisinde kongremizi gerçekleştirdik. Yeni yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte ‘Durmak yok, yola devam’ sloganı altında Fethiye’ye hizmet edebilmek adına mücadele içerisindeyiz” diye konuştu.

249 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8979
EURO 9,3509
BIST 10,5382
ALTIN 466,66

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle