Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Test Yayını, E-Konferans Toplantıları yapıldı.

admin | 01 Şubat 2012 | Güncel A- A+

   Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de içinde bulunduğu 11 ilçede E-Konferans yöntemiyle toplantı yapıldı. Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden, Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin, Şube Müdürleri; Metin Delibaş, Tacetdin Aldemir Ve Akif Usta Ar-Ge
Sorumlusu Timur Ergün, okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla Fethiye Ticaret Meslek, Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Konferans Salonunda yaklaşık 120 katılımcıyla hazır bulundular.
E-Konferansın yönetimi ve teknik desteği ise; Şube Müdürü Tacetdin Aldemir, Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenler Sedat Aksoy, Cem Kara Ve Fethiye Ticaret Meslek, Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Bilim Yörük tarafından Sağlandı.
İlk olarak İl Ar-Ge Birimi Projeler Ekip Sorumlusu Ayşegül Kıvrak açılış konuşması yaptı. Ardından sırasıyla Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar ve Muğla Valisi Fatih Şahin, katılımcılara teşekkür ederek projenin faydalarından bahsettiler. Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürü Ömer Balıbey, Müsteşar Yardımcısı Merdan Tufan Ve Bilgi İşlem Grup Başkanı Volkan Akçay E-Konferansa katılarak, katılımcılara teşekkür ettiler. Son olarak Ar-Ge Ekip Sorumlusu Ayşegül Kıvrak Muğla Projesi hakkında kısaca bilgi vererek toplantıyı sonlandırdı.
Toplantı sonunda, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin, E-Konferans yöntemiyle yapılan ilk toplantı olduğu halde sıkıntısız geçmiştir. Bu yöntem zaman kayıplarının önüne geçmesi bakımından çok önemli. Mekan kavramını ortadan kaldırdığı kesin, bu teknolojiden herkesin en iyi şekilde faydalanması umut vericidir. Tüm katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür ederim diyerek
değerlendirme yaptı.

288 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8839
EURO 9,3404
BIST 10,5024
ALTIN 466,15

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle