Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Tanıtım Elçisi Fethiyespor

Erkan Ilik | 23 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Tanıtım Elçisi Fethiyespor

Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi, Fethiyespor Kulübü’ne ziyaret düzenledi. Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi Başkanı Mustafa Şıkman, komite olarak 7 yıldır, Fethiye’nin tanıtımına katkıda bulunduklarını belirtti. Şıkman “Komite olarak bizler, yedi yıldan bu yana Fethiye’nin tanıtımıyla ilgili büyük uğraşlar veriyoruz. Fakat, Fethiyespor, son dönemlerde Fethiye’nin tanıtımını mükemmel bir şekilde yaptı, yapmaya devam ediyor. Fethiyespor’un sergilediği tutum, aldığı başarılar ilçemizin tanıtımına daha çok katkıda bulunmuştur” diye konuştu.

Fethiye’de bu yıl 7’incisi düzenlenecek olan Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi, Fethiyespor’un, ilçe tanıtımına katkı sağladığı için kulübe ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Komite Başkanı Mustafa Şıkman, FETAV Müdürü Dilek Dinçer, Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Halime Ok, komite üyeleri Mehmet Yılmaz, Mine Sarmış Çaylak, Ertürk Orhan, Zihni Bilgiç ve Perihan Agnelli yer aldı. Komiteyi, Fethiyespor Kulübü adına Basın Sözcüsü İsmail Türk, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular karşıladı.

Komite üyeleri, Fethiyespor’un antrenman saatinde stat içerisinde futbolcularla bir araya gelerek, Fethiye için yaptıkları tanıtımdan dolayı teşekkür etti. Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi Başkanı Mustafa Şıkman, Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk, Fethiyespor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, yardımcı antrenörler ve futbolcuların profil ve ‘Yüce Atatürk’ formalarıyla çekilmiş fotoğraflarının yer aldığı baskıyı hediye etti.

Futbolcular da, Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi için, Fethiyespor flamasına ayrı ayrı imza attı.

“Fethiyespor, Fethiye İsmini Daha Da Tanıtacak”

Fethiyespor’un, Fethiye için yaptığı tanıtımın çok büyük olduğunu vurgulayan Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi Başkanı Mustafa Şıkman “Bu yıl 7’inci kez Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri’ni düzenleyeceğiz. Bizler, yedi yıldan bu yana Fethiye’nin tanıtımıyla ilgili büyük uğraşlar veriyoruz. Fakat Fethiyespor, Fethiye’nin tanıtımına mükemmel bir şekilde yaptı, yapmaya devam ediyor. Türkiye çapında tanındı. Bu tanıtımdan dolayı çok gurur duyduk, çok sevindik. İnşallah bunun devamı gelsin istiyoruz. Bir talihsiz yenilgimiz oldu. Şimdi futbolcularımız Adanaspor maçı için deplasmana gidiyorlar. Takımımıza şans ve başarı diliyoruz. Umarız, Fethiyespor sayesinde, Fethiye’nin ismi daha iyi yerlere gelecek.

“Fethiyespor Bulunduğu Yere Layık Değil”

Bu ince düşünceden dolayı Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi’ne teşekkür ediyoruz. Bu ziyaret bizlere doping gibi oldu. Bizde buna layık olmaya çalışacağız. Fethiyespor, bulunduğu yere layık değil. Puan anlamında daha üst sıralarda olması gerek. Fakat biz futbolcularımıza, teknik heyetimize ve arkamızdaki kamuoyu desteğine güveniyoruz” diye konuştu.(FG)

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

514 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,7660
EURO 10,3245
BIST 12,0573
ALTIN 493,63

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle