Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Ströer Kentvizyon Hurşit Büyüklü’ye Ödül

Erkan Ilik | 26 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Ströer Kentvizyon Hurşit Büyüklü’ye Ödül

Türkiye genelinde 27 yerleşim merkezinde faaliyet gösteren Açıkhava reklam şirketi Ströer Kentvizyon, 2013 yılı performansının ve 2014 yılı hedeflerinin paylaşıldığı geleneksel yıllık değerlendirme toplantısını 21-23 Şubat 2014 tarihleri arasında Antalya Xanadu Resort Hotel’de yaptı.

Antalya’daki etkinliğin ilk gününde, Ströer Kentvizyon ekibi oyun ortamında stres atıp,  canlı müzik eşliğinde eğlendi. Toplantının ikinci gününde, Ströer Kentvizyon İcra Kurulu Başkan Vekili Gülçin Ulutürk ve Satış Grup Başkanları 2013 ulusal ve lokal satış performanslarını değerlendirip 2014 hedeflerini yorumladılar.  2014 yılında devreye girecek ve açık hava mecrasına yeni bir boyut ve değer katacak AÇİAK (Açıkhava İzleme ve Araştırma Kurulu) süreciyle ilgili bilgi verildi.

“Ströer Kentvizyon ’la nice yıllara” plaket töreninde Ströer Kentvizyon ’da 5. ve 10. yılını dolduran çalışanlara plaket ve ödülleri Ströer Kentvizyon İcra Kurulu üyeleri tarafından verildi. Ödül alanlar arasında Ströer Kentvizyon Fethiye’de 5 yılını dolduran Hurşit Büyüklü de yer aldı.

Çalışan sayısı, satış hacmi ve faaliyet gösterdiği alanlar itibariyle Türkiye’nin en büyük Açıkhava reklam pazarlama şirketi olan Ströer Kentvizyon 1998’de kuruldu. Ströer Kentvizyon Türkiye’de 27 yerleşimde 45 binden fazla açık hava reklam yüzünün satışını yapıyor. AR-GE çalışmalarıyla sürekli kendini yenileyen Ströer Kentvizyon, geliştirdiği yeni projelerle sürekli gelişen ve büyüyen bir profile sahip. (FG)

Ströer Kentvizyon Ekibi Antalya’da Bir Araya Geldi (2)_320x480 Ströer Kentvizyon Ekibi Antalya’da Bir Araya Geldi (1)_640x427

2612 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle