Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Sivaslılar Derneği’nden, Saatcı’ya tam destek…

Erkan Ilik | 05 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Sivaslılar Derneği’nden, Saatcı’ya tam destek…

Sivaslılar Derneği Başkanı Mehmet Başyurt ve beraberinde yönetim kurulu, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya destek ziyaretinde bulundu. 1999 yılından bu ya Saatcı’nın hizmetlerinden mutlu olduğunu söyleyen Dernek Başkanı Başyurt, Sivaslılar Derneği olarak Saatcı’ya destek olacaklarını söyledi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı, Sivaslılar Derneği Başkanı Mehmet Başyurt ve yönetim kurulu, makamında ziyaret etti. Sivaslılar Derneği Başkanı Mehmet Başyurt, Başkan Saatcı’nın 1999 yılından itibaren yapmış olduğu hizmetlerden son derece memnun olduklarını ve memnuniyeti defalarca dile getirmesine rağmen bir kez daha söylemek istediğini dile getirdi. Saatcı’ya her türlü destek ve yardımlarını sunmak istediğini belirten Sivaslılar Derneği Başkanı Mehmet Başyurt, “ Biz Sivaslılar Derneği olarak Sayın Başkanımıza hayırlı olsun demek için buradayız. Kendilerinin bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden son derece memnunuz. Bu memnuniyetimizi defalarca dile getirmemize rağmen bir kez daha söyleme ihtiyacı duyduk. Kendisine yolunun açık olmasını, Allah’ın yar ve yardımcısı olmasını diliyoruz. Her türlü destek ve yardımlarımızı kendisine sunmak istiyoruz. Allah yolunu açık etsin” ifadelerini kullandı.

Saatcı, “Çok güzel işlerin altına imza attık”

Sivaslılar Derneğinin yaptığı nezaket ziyaretinden dolayı çok memnun kaldığını dile getiren ve Sivaslılar Derneği ile çok güzel başarıların altına imza attıklarını belirten Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Mehmet ağabeyim ile dostluğumuz Başkanlık öncesinden, Tütün Bank zamanından geliyor. Kendisi çok örnek bir banka müdürlüğü yaptı burada. Zaten insanların çalıştığı yerde emeklilik hayatını ya da diğer hayatını geçiriyor olması yapmış olduğu görevdeki başarısının göstergesidir. Başarısı olan insanlar, görev yaptığı yerlerde atamayla memur olarak ya da özel sektör de çalışıp üst düzey yöneticilik yapıp aynı şehir de kalıyorsa bu onun cesaretini ve yaptığı işi gösterir. Mehmet ağabey de bu anlamda çok başarılı bir büyüğümüz. Fethiye’de kalmasından da ziyadesiyle çok memnun olduk. Hasan ağabey de geçen dönem Sivaslılar Derneği Başkanımızdı. Oda bizim ağabeyimiz. Mehmet ağabeyimin de ifade ettiği gibi Fethiye’de ki birçok sivil toplum örgütleriyle hiçbir sıkıntımız olmamasına rağmen Sivaslılar Derneğiyle çok daha farklı olduk. Çok daha güzel işlerin altına imza attık. İnşallah onlarında bize verecekleri desteklerle ve Fethiyelilerinde teveccühleriyle biz Fethiyelilere hizmetkârlık etmeye devam edeceğiz. Vermiş oldukları desteklere ve buraya kadar gelip gösterdikleri nezakete teşekkür ediyorum. Önümüzde ki hafta seçim çalışmalarını resmi olarak başlattıktan sonra ilk ziyaretlerimden birini de kendilerine gerçekleştireceğim” ifadelerini kullandı.

sivaslılar (1)_640x427 sivaslılar (2)_640x427 sivaslılar (3)_640x427

427 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,4623
EURO 9,9726
BIST 11,7185
ALTIN 483,99

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle