Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Sicil memurları artık şoförler odasında

admin | 01 Şubat 2012 | Güncel A- A+

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığında görev yapan sicil memurları haftada bir gün Fethiye’ye gelerek; esnafların işlemleri konusunda çalışmalar yapıyor.
Bir yıl boyunca Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası’nda hizmet veren sicil memurları dün itibariyle Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda görev yapmaya başladılar. Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Ahmet Korkmaz, memurlara ziyarette bulundu ve çiçek takdim etti.
Yaklaşık 2 yıl boyunca Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda haftada bir gün Tekel, sicil terkini, yeni kayıtlar, adres değişikliği, kapasite raporları ve SRC müracaatları ile ilgili işlemleri yapacak olan görevlilere başarılar dileyen Korkmaz, Fethiye’deki esnaflara bu imkanı sağlayan Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız’a çok teşekkürlerini sundu.
Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Ahmet Korkmaz yaptığı açıklamada, “Muğla il merkezinden haftada bir gün ilçemize gelerek görev yapan sicil memurları, bugün itibariyle yaklaşık 2 yıl boyunca Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda görev yapacaklar. Daha önceki süreçte bir yıl boyunca odamızda görev yapmışlardı. Bize bu imkanı sunan Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız’a çok teşekkür ediyorum. Buradaki görevli arkadaşlarımız bir yol boyunca odamızda çalıştılar. Kendilerini çalışma arkadaşlarımız olarak gördük. Yapmış oldukları çalışmalardan dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

253 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8143
EURO 9,3476
BIST 10,4393
ALTIN 447,23

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle