Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

“Seydikemer’e Ak Hizmetler Damgasını Vuracak”

Erkan Ilik | 04 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Yağmur çamur demeden seçmenlerle bir araya gelmeye devam eden AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz Güneşli Köyü sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşların sıkıntılarını ve sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunup notlar alan Otgöz, Güneşli Köyü sakinleriyle buluşmasında ilk konuşmayı İlçe Başkanı Fatih Doğru yaptı. “Sizlere 5 yıl boyunca hizmet yapacak belediye başkan adayım, 10 yıl muhtarlık 15 yılda belediye başkanlığı yapmış deneyimli bir başkan” diyerek sözlerine başlayan Doğru, Seydikemer’in de deneyimli bir başkana ihtiyacı var. 30 Mart’ta inşallah Seydikemer AK belediyecilik tanışacak, Seydikemer hak ettiği hizmetleri de alacaktır” dedi.

30 Mart’ta Ak Parti Zaferle Çıkacak

Ardından söz alan İlk Genel Meclis üyesi Osman Otgöz, Seydikemerliler olarak başbakanın Muğla’daki mitingine yaklaşık 3500 kişilik bir katılım sağladıklarını ifade ederek “Bu katılımı sağlayan bütün Seydikemerlilere teşekkür ediyorum. Bu neyin ifadesi biliyor musunuz? 30 Martın müjdesidir, 30 Martta Seydikemer’de AK Parti zaferle çıkacaktır.

Köprüyü Ak Parti Yaptırmadı Diyenlere Belgeli Cevap

Çaltıözü – Güneşli köprüsü yıllardan beri yapılacak yapılmayacak. Bu konuda değişik söylentiler var. Ak Parti bu köprüyü yaptırmadı. İşte şu oldu bu oldu. İnanın biz bu konulara girmek istemiyorduk, şu yaptırdı şu yaptırmadı. 30 Marta kadar biz her hangi bir partinin ismini her hangi bir partinin adayının ismini konuşmak istemiyoruz ama bu köprüyü AK Parti yaptırmadı denilince Resmi belgeleri getirdik. Elimizde resmi belgeler var, 2010 tarihinde gündeme alınmak üzer meclis başkanlığı toplantısında karara varıldı. Kararda aynen şu çıktı, 13 AK Partili meclis üyesi köprü yapılsın diye kararı var. CHP ve MHP nin tamamı da Köprü yapılmasın diye ret kararı var” diyerek elindeki resmi belgeleri vatandaşlara gösterdi.

Bu Yasaya Karşı Çıkanlara, Nasıl Yöneteceksiniz Diye Sorun

Eski Fethiye İlçe Başkanlarından Mustafa Ali Türkan da yaptığı konuşmasında Seydikemer’in ilçe olmasında ve Muğla’nın büyükşehir olmasına karşı çıkan muhalefet partilerini hedef aldı ve “Bu yasayla iyi yönetilemez dediler ama şimdi en iyisini biz yaparız diyorlar. Anayasa mahkemesine dahi gittiler bu yasa çıkmasın diye. Şimdi de sizlere daha iyi hizmet getiririz diyorlar. Onlara sorun kötü bir kanundu; yönetilemez diyordunuz. Nasıl yöneteceksiniz diye bir sorun” dedi.

Seydikemer Hak Ettiği Yerlere Gelecek

Seydikemer’in çok zor bir bölgeye sahip olduğuna değinen AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz ise Belediyeciliğin AK Partinin işinin olduğunu söyleyerek, “Seydikemer yeni bir ilçe olması nedeniyle birçok hizmete ihtiyacı var. Bu bölgelere hizmetin gitmesi gerek, belediye bütçesinin yanı sıra hükümet desteğini de alarak hizmetlerimizi çoğaltabiliriz. AK Parti, belediyecilikle başlamış bir partidir. Bunu AK Partili şehirlerden görebilirsiniz. 25 yıllık deneyimimi, bilgi birikimimi; yine deneyimli, genç, dinamik ekibim ve sizlerle Seydikemer’i hak ettiği yerlere getireceğiz” dedi.

Güneşli Köprüsü’ne CHP ve MHP’li üyeler red vermiş

AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz Güneşli Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıda Güneşli Köylülerinin geçtiğimiz hafta gösteri yaptığı köprüyle ilgili belgeleri bilinmeyenleri belgeleriyle açıklayan AK Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Yakup Otgöz, “30 Marta kadar biz her hangi bir partinin ismini her hangi bir partinin adayının ismini konuşmak istemiyoruz ama bu köprüyü AK Parti yaptırmadı denilince Resmi belgeleri getirdik” diyerek CHP ve MHP’li İl Genel Meclisi Üyelerinin red verdiği belgeleri vatandaşlara gösterdi.(FG)

ak parti seydikemer belediye başkan adayı Yakup Otgöz  (7)_640x424 ak parti seydikemer belediye başkan adayı Yakup Otgöz  (14)_640x424 ak parti seydikemer belediye başkan adayı yakup otgöz (1)_640x424 ak parti seydikemer belediye başkan adayı yakup otgöz (2)_640x424 ak parti seydikemer belediye başkan adayı yakup otgöz (4)_640x424 ak parti seydikemer belediye başkan adayı yakup otgöz (6)_640x424 ak parti seydikemer belediye başkan adayı yakup otgöz (7)_640x424 ak parti seydikemer belediye başkan adayı yakup otgöz (8)_640x424

 

615 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle