Hoşgeldiniz  

SEYDİKEMER AK GENÇLER  NURSEL ÖZDEMİR’DEKİ ÖZEL ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

Erkan Ilik | 07 Mart 2021 | Genel, Güncel, gundem, Mugla A- A+

Nursel Özdemir Kurumları bünyesinde yer alan, 2013 yılından bu yana faaliyet gösteren Kemer Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Seydikemer AK Parti Gençlik Kolları’ nı ağırladı.

Kemer Nursel Özdemir Özel Eğitim Merkezi ve AK Parti Gençlik Kolları el ele vererek pandemi sebebiyle birçok sosyal aktiviteden mahrum kalan özel gereksinimli bireylerin ve ailelerin unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağladı. Covid-19 kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen etkinlikte çocukların istek ve mutlulukları ön planda tutuldu. Sevdikleri ikramlar, müzikler, danslar, oyunlar bir aradaydı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker yapılan etkinlik ile ilgili: “Bizler bugün öğrencileri sevindirmek için Seydikemer AK Parti Gençlik Kolları olarak böyle bir organizasyon düzenledik. Amacımız şu zor günlerde onları biraz olsun mutlu edebilmek, yüzlerini güldürebilmek. Özel eğitimdeki öğrencilerimiz için ilerleyen süreçte gerçekleştirmeyi planladığımız hedef ve projelerimiz hakkında görüşmelerimizi yaptık. Kemer Nursel Özdemir Kurumu elinden gelen yardımı bize gösterdi ve ortaya güzel bir çalışma çıktı. Bize kapılarını açtıkları için tüm kuruma teşekkür ederiz” dedi.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar “Bu etkinlik özel gereksinimli bireyler ve ailelerin yüzündeki gülümseme için birlikte ilerleyeceğimiz yolda atılan ilk adımdı. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker’e ve Yönetim Kurulu Üyelerine ince düşünceleri için kendim ve kurumum adına teşekkür ederim” diyerek konuşmasını bitirdi.

379 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle