Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Selanikliler’den, Saatcı’ya Tam Destek

admin | 07 Eylül 2011 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve beraberinde Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı M. Yılmaz Cesur Selanikliler Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Başkan Saatcı, Selanikliler Derneğinin yeni yönetimine başarılar dileyerek geçmiş Ramazan Bayramlarını kutladı. Dernek Başkanı Alp Acu, Saatcı’nın her zaman yanında olduklarını belirtti.

Başkan Saatcı ziyarette yaptığı açıklamada “Göreve geldiğimiz günden itibaren bütün sivil toplum örgütleriyle ilişkilerimiz belirli bir düzeydedir ama Selanikliler Derneği ile bir başka olduk. Burada çocukluğumuzu beraber geçirdiğimiz, birçok arkadaşımız var. Birazda ondan kaynaklanıyor. Etle tırnak gibi olduk. Karşılıklı birbirimizin problemlerini çözmek için hep çaba sarf ettik. Biz iyi niyetle hep el uzattık, sizlerden de hep iyi niyetle davranış gördük. Bu anlamda hem teşekkür ediyoruz, hem de yeni yönetiminizi tebrik ediyoruz. Canı gönülden başarılar diliyoruz” dedi.

Selanikliler Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Alp Acu da ziyaretten dolayı teşekkür ederek; “Başkan Saatcı’nın her zaman Selanikliler Derneğine yapmış olduğu maddi ve manevi destekleri var. Bunu da hiç bir zaman inkâr etmedik. Kendisine ve mesai arkadaşlarına çok teşekkür ediyoruz. Derneğimiz kurulduğu günden itibaren bizim yönetim olsun bizden önceki yönetimler olsun her zaman desteklerini yanımızda ve arkamızda hissettik. Ne zaman bir talebimiz olsa hemen yerine getirilmiştir. Bizlere her zaman destek olmuştur. Başkan Saatcı’nın her zaman derneğimize ve üyelerine yapmış olduğu desteği her zaman biliyoruz ve takdir ediyoruz, takdire şayandır. Bizde her zaman kendisine destek olacağımızı ve destek olmak için var olduğumuzu belirtiyoruz. Kendisinin de dediği gibi gençlik yıllarında Fethiye ve Selanikliler ile futbol turnuvaları düzenleniyordu. Başkanımız bu turnuvalara katılmıştı. Dediği gibi bizlerin ağabeyleri ve babalarımız ile futbol oynamıştır. Tabi bu arada Mehmet hocama da çok teşekkür ediyorum. Her zaman kapısı bizlere açıktır.  Her zaman bizleri karşılamış ve işimizi halletmiştir” dedi.

210 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8253
EURO 9,1398
BIST 1,1679
ALTIN 473,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle